PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آی سی VNQ660SP

damavandi
10th November 2012, 11:55
با سلام خدمت دوستان آی سی VNQ660SP احتیاج دارم و متاسفانه پیدا نمیکنم .
آی سی 10 پایه bsi که مربوط به کولر میباشد.
دوستان راهنمایی کنند که از چه آی سی مشابه ای میشه استفاده کرد ؟

حميد ذوالعلا
11th November 2012, 01:18
سلام
دوست عزيز معمولا اينگونه اي سي ها كم يافت ميشود.
هميشه سعي كنيد bsi-bm34-ecu و.... داغي داشته باشيد علاوه بر قطعات.در دريابي مدارات كمك بزرگي به شما ميكند.

damavandi
11th November 2012, 10:01
سلام
دوست عزيز معمولا اينگونه اي سي ها كم يافت ميشود.
هميشه سعي كنيد bsi-bm34-ecu و.... داغي داشته باشيد علاوه بر قطعات.در دريابي مدارات كمك بزرگي به شما ميكند.
سلام
کاملا درسته اصلا پیدا نمیشه و من چند تا bsi دارم که همین ای سی خرابه و برای همین تعویض کردم احتمال دادم دوستان الکترونیک کار بتونن راهنمایی کنن شاید بشه از ای سی مشابه استفاده کرد.
m.aminifar
11th November 2012, 11:26
سلام:من از این مدل ایسی دارم دوستان اگر نیاز دارین پیغام خصوصی بدین

REZA KHODAEI
11th November 2012, 11:38
سلام به همه عزیزان
شما میتونین این قطعه رو به راحتی از فروشگاه جهان کیت تهیه کنین

damavandi
11th November 2012, 17:05
سلام به همه عزیزان
شما میتونین این قطعه رو به راحتی از فروشگاه جهان کیت تهیه کنین
با تشکر از همگی دوستان
قبلا این ایسی پیدا نمیشد و فکر نمیکردم گیر بیاد. آقای سلطانی هم نداشت ولی الان تماس گرفتم گفت داره 9 تومان.
تشکر تشکر

damavandi
17th November 2012, 20:31
دوستان ایسی رو پیدا کردم و هر دو رو عوض کردم دانلود و تعریف سوییچ انجام شد کولر کار افتاد ولی آمپر کار نمیکنه و چراغهای پشت امپر روشن و عقربه ها حرکتی نداره 95160 رو هم عوض کردم و چند بار دانلود نشد.

damavandi
17th November 2012, 20:55
پایه های 8و 10 سوکت 10 پایه مشکی که مربوط به شبکه امپر هست هم از داخل مدار چک کردم

damavandi
19th November 2012, 09:20
کسی نیست راهنمایی کنه؟

damavandi
19th November 2012, 12:33
دوستان مشکل حل شد
ماشینی که روش تست میکردم کروز داشت و با تغییر کانفیگور مربو به کروز آمپرها کار افتاد و با تعویض ایسی ها کولر و چراغ کوچیک هم درست شد.