PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با پیام ابدیت یک نرم افزار ناشناس برای من؟

mehdi gol
12th November 2012, 20:25
دوستان الان یک هفته هست که یک کادر از نرم افزاری هر چند ساعت یکبار بالا میاید و از من می خواهد ابدیت اش کنم
اما مشکل اینجاست که این پیام برای من ناشناس هست و من متوجه نمی شوم که این پیام ازچه نرم افزاری هست
عکس مربوط به این پیام را پیوست می کنم
لطفا اگر می دانید از چه نرم افزاری هست اعلام کنید
و راه غیر فعال کردنش را
البته من دکمه ائی که می گو.ید بعدذا ابدیت شود را کلیک می کنم اما باز چند ساعت بعد این پیام نمایش داده می شود
ترسم از این هست که از یک نرم افزار یا فایل مخربی باشد این پیام و باعث بروز مشکل برای من

منتظر یاری شما عزیزان هستم
با تشکر

Mostafa2007
12th November 2012, 22:23
سلام

مهدی جان بعید میاد که برنامه مخرب باشه! مگه شما آنتی ویروس و یا فایروال ندارید!؟
این برنامه به نظر یک برنامه جهت سیستم عامل اندروید موبایل باشد!! که قصد آپدیت شدن رو داره!
البته میتواند آپدیت کارت گرافیک هم باشد....!

در هر صورت منتظر راهنمایی دوستان باشید.

چیزهایی که از تصویر به ذهنم رسید رو عرض کردم.

مصطفی

mehdi gol
12th November 2012, 22:52
سلام

مهدی جان بعید میاد که برنامه مخرب باشه! مگه شما آنتی ویروس و یا فایروال ندارید!؟
این برنامه به نظر یک برنامه جهت سیستم عامل اندروید موبایل باشد!! که قصد آپدیت شدن رو داره!
البته میتواند آپدیت کارت گرافیک هم باشد....!

در هر صورت منتظر راهنمایی دوستان باشید.

چیزهایی که از تصویر به ذهنم رسید رو عرض کردم.

مصطفی

مصطفی جان سلام
اقا ممنون
عزیز روی ویندوز ایکس پی این اتفاق می افتذ برنامه برای اندروید نیست مطمئنا

حالا امیدوارم دیگر دوستان بدون این پیام از چه نرم افزاری هست
باز هم ممنون

ARIYA
14th November 2012, 06:21
درود
ظاهرا این نرم افزار سیستم را چک و هر نرم افزاری نیاز به اپدیت داشته باشد را معرفی میکند .آدرس سایت اصلی :

GoforFiles (http://goforfiles.com/)

mehdi gol
14th November 2012, 17:59
درود
ظاهرا این نرم افزار سیستم را چک و هر نرم افزاری نیاز به اپدیت داشته باشد را معرفی میکند .آدرس سایت اصلی :

GoforFiles (http://goforfiles.com/)
ممنون اریا جان لطف کردی عزیز