PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار نکردن قفل دبازکن

arash.arya43
14th November 2012, 00:52
دوستان متاسفانه ایفون صوتی ما مارک تابا نیست ولی مدارش عین اونه.اول اینکه از روز اول صدا از داخل به بیرون سخت میرفت ولی برعکس خوب شنده میشد.و الان بعد 1 سال کلا دیگه از داخل به بیرون قطع میشه بگین میکروفون یا بلندگوش رو چجوری تست کنم.دوم اینکه دربازکن عمل نمیکنهو من سیم پیچش رو تست زدم سالم بود واینکه ایفون زنگ میخوره و غیره یعنی فکر کنم ترانس سالمه سیم رو هم عوض کردم e و f رو باز باز نکرد الان چند تا سوال:این در بارکن ک با 12 کار میکنه این 12 از ترانس میاد خونه از اونجا که شستی رو مینی وصل میکنه به سیم پیچ یا نه میاد داخل خونه از اونجا تبدیل به 12 میشه و اینکه الان سیمام سالمه و ترانس هم همینطور پس چشه از زنجیرم نیست اصلا برق نمیره

ASHKAN-NO
14th November 2012, 01:05
دوستان متاسفانه ایفون صوتی ما مارک تابا نیست ولی مدارش عین اونه.اول اینکه از روز اول صدا از داخل به بیرون سخت میرفت ولی برعکس خوب شنده میشد.و الان بعد 1 سال کلا دیگه از داخل به بیرون قطع میشه بگین میکروفون یا بلندگوش رو چجوری تست کنم.دوم اینکه دربازکن عمل نمیکنهو من سیم پیچش رو تست زدم سالم بود واینکه ایفون زنگ میخوره و غیره یعنی فکر کنم ترانس سالمه سیم رو هم عوض کردم e و f رو باز باز نکرد الان چند تا سوال:این در بارکن ک با 12 کار میکنه این 12 از ترانس میاد خونه از اونجا که شستی رو مینی وصل میکنه به سیم پیچ یا نه میاد داخل خونه از اونجا تبدیل به 12 میشه و اینکه الان سیمام سالمه و ترانس هم همینطور پس چشه از زنجیرم نیست اصلا برق نمیره

با سلام
دوست عزیز در ابتدا میکروسویچ یا همان کلیدی که با ان
در را باز می کنید را تست کنید اگر که سالم بود مسیر را
بررسی کنید و رله موجود را هم تست کنید
دوست عزیز اگر که تعمیر کار نیستید بهتر
ان هست که به تعمیر کار مراجعه کنید
چون این ایفون ها بسیار حساس میباشد
باز اگر کمکی از دست ما ساخته بود در خدمتیم
موفق باشید.

arash.arya43
14th November 2012, 02:02
خوب من سیم پیچم سالمه برق نمیرسه بهش سیمم هم سالمه به نظرم مدار باید باشه چی به نظرتون باید خراب باشه خازن دیدو مقاومت؟و اینکه نگفتین سیمی که از رله میاد داخل خونه یعنی همون e .ایا 12 میاد داخل خونه یا اونجا تبدیل به 12 میشه میره سیم پیچ

ARIYA
14th November 2012, 06:49
درود
در مدار درب بازکن قطعه ای استفاده نشده است فقط ولتاز 12 ولت به رله میاد و ضامن آزاد میشود
در بعضی مدلها یک ولتاژ 12 ولت متناوب مخصوص درب بازکن در ترانس هست چک کنید ترانس تک
خروجی است یا دو خروجی و اگر دو خروجی است فیوز ان سالم باشد . سپس سیمهای ردیف اخر
در قسمت گوشی داخلی که معمولا e و f هستند را تا درب بیرون ساختمان بررسی کنید قطع نباشد
برای اینکار موقت از دو رشته سیم دیگر برای تست استفاده کنید البته معمولا تعدادی سیم زیادتر از
نیاز وجود دارد . در نمونه دیگر از آیفونها مدار درب بازکن از ولتاز موجود در مدار بیرونی تغذیه میشود که
باید خودتان مشخص کنید کدام نمونه است و علت نرسیدن ولتاز به رله را پیدا کنید . موفق باشید

فرهاداحمد
17th October 2015, 02:36
باسلام دوست عزیز اولا ازسالم بودن قفل اطمینان حاصل کن ببین قفل سالمه یا نه اگرپشت قفل رابازی کنی وبه پلاتین آن ضربه بزنی برات مشخص میشه که قفل سالمه واگرقفل سالم بود امابازهم عمل نکردیاایراد ازخرابی سیم برگشت قفل می باشد یااصلا قفل ودرب ساختمان رکلاج نمی باشد درموقع فشاردادن شستی دربازکن درب رابه داخل فشاردهید ببیندعمل می کندموفق باشید

ASHKAN-NO
17th October 2015, 03:16
باسلام دوست عزیز اولا ازسالم بودن قفل اطمینان حاصل کن ببین قفل سالمه یا نه اگرپشت قفل رابازی کنی وبه پلاتین آن ضربه بزنی برات مشخص میشه که قفل سالمه واگرقفل سالم بود امابازهم عمل نکردیاایراد ازخرابی سیم برگشت قفل می باشد یااصلا قفل ودرب ساختمان رکلاج نمی باشد درموقع فشاردادن شستی دربازکن درب رابه داخل فشاردهید ببیندعمل می کندموفق باشید

درود
دوست عزیز این تاپیک برای سال 2012
می باشد تا الان حتما مشکل رفع شده
به تاریخ تاپیکها دقت کنید