PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک / چگونگی رفع خطای مرگ ویندوز 8

mostafa2010
18th November 2012, 18:51
سلام دوستان
من ویندوز 8 اینترپرایز رو چند روزی هست که نصب کردم کرک هم انجام داده بودم ( کرکی توسط همان شرکتی که سی دی رو داده بود ) ولی امروز زمان روشن کرردن با خطای ذیل مواجه شدم ( مرگ ویندوز ) البته دیشب آفیس 2010 نصب کرده بودم
راهنمایی کنید که چکار کنم

ممنون
شاید بگید که باید ویندوز عوض کنم ولی روی دسکتاپم کلی فایل بدرد بخور دارم

mostafa2010
19th November 2012, 23:10
کسی نظری نداره ؟؟؟؟؟

wave
21st November 2012, 01:43
سلام دوستان
من ویندوز 8 اینترپرایز رو چند روزی هست که نصب کردم کرک هم انجام داده بودم ( کرکی توسط همان شرکتی که سی دی رو داده بود ) ولی امروز زمان روشن کرردن با خطای ذیل مواجه شدم ( مرگ ویندوز ) البته دیشب آفیس 2010 نصب کرده بودم
راهنمایی کنید که چکار کنم

ممنون
شاید بگید که باید ویندوز عوض کنم ولی روی دسکتاپم کلی فایل بدرد بخور دارم

با درود احتمال اینکه توسط سی دی ویندوز این خطا از بین بره زیاده ، کافیه که سی دی رو بزاری و دوباره مراحل نصب تکرار بشه فقط باید موقع نصب گزینه ها رو درست بخوانی تا ویندوزت تعمیر بشه، گزینه Repair رو یادت نره فقط یه جای دیگه هم پیغام میده آیا میخواهید فایلها بمونن که باید همین رو انتخاب کنی، ویندوز من این خطا رو نداد ولی دیگه بعد بوت روی مترو گیر میکرد با این روش درست شد ولی دوباره یه پوشه windows old درست شد توی درایو سی که تقریبا از کار افتاده هست در ضمن فایل هایی که تو دسکتاپ داشتم بدون تغییر بعد تعمیر ویندوز موندن