PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن نشدن 5110 dell

بیژن دانش
24th November 2012, 13:57
با سلام
لپ تاپ دل5110بعداز خاموش کردن دیگر روشن نمی شود .
ولتاژهای 3 و 5 ولت در مدار داریم . در تست سخت افزاری خطای رم می گرفت ،پس از تعویض رم
سیستم روشن شد ولی پس از چند مرتبه روشن شدن دیگر روشن نشد ،باطری سیستم را در آوردم و بعد از نیم ساعت جا زدم سیستم بالا آمد ولی پس از چند مرتبه مجددا روشن نشد . آیا احتمالا باید بایوس رونویسی شود ؟ چه دلایلی برای این عیب می شناسید ؟

sistana
22nd January 2013, 02:38
با سلام
بنده هم از همکاران شما هستم که تا حالا 10 مورد خاموشی 5110 داشتیم و از لحاظ ولتاژ همه اوکه است
دوستان چتانچه مشکل را تشخیص دادن کمک کنن
ممنون

Meisam-Alishahi
28th January 2013, 00:43
با سلام
بنده هم از همکاران شما هستم که تا حالا 10 مورد خاموشی 5110 داشتیم و از لحاظ ولتاژ همه اوکه است
ممنون

هوالعليم

علت عمده خاموشی لپ تاپ دل 5110؟ (http://kiansat.kim/showthread.php?t=53531)

موفق باشيد

mitron
28th January 2013, 02:28
این مشکل من داشتم من خودم فروشنده هستم علت دقیقش حتما براتون میذارم الان کار دارم شرمنده

شهریار
28th January 2013, 09:32
این مشکل من داشتم من خودم فروشنده هستم علت دقیقش حتما براتون میذارم الان کار دارم شرمنده

دوست عزیز سلام
چند خط نوشتن که دیگر وقتی از شما نمی گیرد!

ali-sa
1st February 2013, 02:37
با سلام عمدتا مشكل 5110 از بايوسش هست كه بايد پروگرام بشه
موفق باشيد

kamalikamali
9th February 2013, 16:31
آقا من مشکلشو پیدا کردم اولا که بایوس باید پروگرام بشه راهشم اینه که یا از سایت دل فایل آپدیتشو بگیرید یا اگه کامپیوتر روشن نمیشه آی سی بایوسشو سخت افزاری پروگرام کنید .یه راه هم داره که دیگه هیچ وقت این مشکل براتون پیش نیاد اینه که کلا باطری بایوس رو در بیارید .ولی موقع روشن شدن کامپیوتر چند تا بوق میزنه.

Meisam-Alishahi
12th February 2013, 22:08
هوالعليم

با سلام ، واقعا براي بنده جاي سوال هست؟!!!!!!! چرا دوستاني كه لطف ميكنند جواب ميدن دقت در پاسخ ندارند مگر بنده در اين تاپيك پاسخ پرسش كننده محترم رو ندادم كاربر محترمي در تاپيك ديگري سوال مشابه مطرح فرمودند بنده هم در همين تاپيك آدرس تاپيكي رو كه قبلا جوابش رو داده بودم به اين كاربر بزرگواري كه سوال فرمودند دادم . حال نميدونم چرا دوستان ، زيادي لطف دارن!!!!!!! :10: موارد زير را ملاحظه فرماييد.

*** ابتدا سوال 2 تن از دوستان در همين تاپيك و سپس جواب بنده ***

با سلام
لپ تاپ دل5110بعداز خاموش کردن دیگر روشن نمی شود .
ولتاژهای 3 و 5 ولت در مدار داریم . در تست سخت افزاری خطای رم می گرفت ،پس از تعویض رم
سیستم روشن شد ولی پس از چند مرتبه روشن شدن دیگر روشن نشد ،باطری سیستم را در آوردم و بعد از نیم ساعت جا زدم سیستم بالا آمد ولی پس از چند مرتبه مجددا روشن نشد . آیا احتمالا باید بایوس رونویسی شود ؟ چه دلایلی برای این عیب می شناسید ؟

با سلام
ممنون

*** بنده در جواب دوستان آدرس تاپيك قبلي رو اعلام كردم ***

http://images.uvl.ir/img/2cbf4730aeac.jpg

*** اين هم جواب سوال مشابه در تاپيك قبلي ***

http://images.uvl.ir/img/afefc52942cb.jpg

*** حالا جواب دوستاني كه بعد از بنده پاسخ دادند رو ملاحظه بفرماييد! ***

با سلام عمدتا مشكل 5110 از بايوسش هست كه بايد پروگرام بشه
موفق باشيد

آقا من مشکلشو پیدا کردم اولا که بایوس باید پروگرام بشه راهشم اینه که یا از سایت دل فایل آپدیتشو بگیرید یا اگه کامپیوتر روشن نمیشه آی سی بایوسشو سخت افزاری پروگرام کنید .یه راه هم داره که دیگه هیچ وقت این مشکل براتون پیش نیاد اینه که کلا باطری بایوس رو در بیارید .ولی موقع روشن شدن کامپیوتر چند تا بوق میزنه.

دوستان عزيز آيا اين پاسخ ها بجز بي نظمي و سر در گمي كاربر سوال كننده و ديگر كاربران نتيجه مثبتي هم دارد.؟​!!!!! :offtopic:

با تشكر