PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سنسور دورموتور

cabsool
26th November 2012, 11:01
درود برشما.
یه پیکان مراجعه کرد وگفت موتور ماشین گاز نمی خوره وقتی دیاگ زدم خطا نداشت.فکر کردم ازسنسور دورموتور باشه>بطور اتفاقی وقتی موتور روشن بود سوکت سنسورشو در اوردم> موتور خاموش شد وقتی روشن شد خوب شد خیلی خوب گاز می خورد.:10:
حالا یه چیزه جالبتر>
راننده ماشینو گذاشت رو گاز وقتی گاز داد کمپرس زد تو هواکش موتور خاموش شد بعد از کلی ور رفتن متوجه شدم که اون حالت باعث شده بود که سوءيیچ اینرسی عمل کنه وموتور خاموش بشه.:746319_rvsn11zrmkk3

cabsool
28th November 2012, 19:24
درود برشما.
یه پیکان مراجعه کرد وگفت موتور ماشین گاز نمی خوره وقتی دیاگ زدم خطا نداشت.فکر کردم ازسنسور دورموتور باشه>بطور اتفاقی وقتی موتور روشن بود سوکت سنسورشو در اوردم> موتور خاموش شد وقتی روشن شد خوب شد خیلی خوب گاز می خورد.:10:
حالا یه چیزه جالبتر>
راننده ماشینو گذاشت رو گاز وقتی گاز داد کمپرس زد تو هواکش موتور خاموش شد بعد از کلی ور رفتن متوجه شدم که اون حالت باعث شده بود که سوءيیچ اینرسی عمل کنه وموتور خاموش بشه.:746319_rvsn11zrmkk3
امروز هم یه نیسان داشتم که پارامتره سنسور اکسیژنش ثابت بود خطایه سنسوروهم زده بود. موتور روشن سوکت سنسورشو در اوردم بعد که پارامتراشو نگاه کردم انگار سنسور نو انداختن.
دوستان کسی:173017_vahidrk1:
میدونه علتش چیه من که توش موندم.