PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس مانوئل دوربین NIKON مدل D-70

ARIYA
28th November 2012, 07:24
سرویس مانوئل دوربین NIKON مدل D-70

.

behzadgolab
24th December 2012, 04:56
با سلام مجبت کردید نقشه مکانیکی نیکون دی 70 را گذاشتید اگه ممکنه نقشه مدار الکترونیکی ان را بگذارید ممنون

لطفا جوابم را بدید اگه نیست از جای دیگه تهیه کنم نقشه الکترونیکی دوربین عکاسی نیکون دی 70

مهندس عزیز هنوز منتظرم

مشکل ذوربین نیکون دی 70 که شاتر نمیزد و ال سی دی هم کار نمیکرد قسمت سی سی دی و مکانیزم جلو را باز کردم مشکل از کابلها بوده که قطعی پیدا کرده بودن با ثعویض مشکل جل شد باز هم اگه ممکنه نقشه الکتدونیکی را برای اپلود بگدارید

IRANIA
27th December 2012, 23:45
لطفا جوابم را بدید اگه نیست از جای دیگه تهیه کنم نقشه الکترونیکی دوربین عکاسی نیکون دی 70

با سلام
دوست عزیز کمی شکیبا باشید به زودی آپلود میشود

ASHKAN-NO
31st December 2012, 00:55
مشکل ذوربین نیکون دی 70 که شاتر نمیزد و ال سی دی هم کار نمیکرد قسمت سی سی دی و مکانیزم جلو را باز کردم مشکل از کابلها بوده که قطعی پیدا کرده بودن با ثعویض مشکل جل شد باز هم اگه ممکنه نقشه الکتدونیکی را برای اپلود بگدارید

با سلام
دوست عزیز در ابتدا خوشحال هستیم که مشکل
حل شد
ولی اینجا بخش در خواست نبود اگر هم مشکلی
هست در بخشهای مربوطه مطرح کنید تا رسیدگی
شود
موفق و پایدار باشید.

ARIYA
31st December 2012, 07:43
درود
متاسفانه نقشه مدار آن در هیچ یک از مانوئلها نیست . من بیشتر از 6 مانوئل مختلف دارم که هیچکدام نقشه مدار را ندارند