PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (تاپیک کامل شد) مشکل کم بودن باد کمپرسور هیتر جورداک 952a

ya xun
28th November 2012, 15:31
سلام دوستان
:lay::lay::lay:
یه هیتر آوردن که دسته هیت روش نصب کنیم و تمام مدارش سالمه ولی بادیکه میاد تویه شیلنگ خیلی کمه و حتی با اتصال ولوم مربوطه بازم کمه ( با چرخوندن ولوم باد کم و زیاد میشه و ته تهش مثه کمترین مقدار هیترای دیگس )

کمپرسور رو کلا عوضش کردم فرقی نکرد - مخزن باد و شلنگ ها رو عوض کردم فرقی نکرد و همین قطعات رو روی یه هیتر دیگه تست کردم و عالی کار میدادن

ولتاز روی پایه های کمپرسور بین 80 تا 220 ولت با چرخوندن ولوم تغییر میکنه ولی تو حالت 220 ولت هم باد هیتر کمه

یه مقاومت آجری 5وات توی مدار به صورت اتصال بین پایه های کمپرسور بود که مقدارش 15کیلو بود ، حتی با حذف اونم فرقی نکرد که نکرد

شماتیک این مدل گیرم نیومد ولی از اونجایی که فراونه و زیاد تو بازار نمونش هست گفتم شاید کسی تجربهای داشته باشه

چنتا عکس ازش گرفتم و مسیرا رو هم دارم میگردم و میگشم تا ببینیم خدا چی میخواد

در ضمن اگه با همین فشار باد المنت رو نصب کنم میدونم که تو همون 2 ثانیه اول امنت و فیوز دستگاه میسوزه

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید :227021_Laie_43:

ASHKAN-NO
29th November 2012, 02:04
دوستان ببخشید یکم عجله ایه

با سلام
دوست عزیز اگر که تمام قطعات را تعویض کرده اید و مشکلی
ندارند
به ذهن من موضوعی رسید که عرض می کنم به احتمال زیاد
شما الان مقدار باد را بدون نصب دسته دارید تست می کنید؟
شما دسته را به سر شیلنگ باد نصب کرده و سری ان را هم
نصب کنید بعد از ان مقدار باد را تست کنید
چون زمانی که بدون سری بخواهید مقدار باد را اندازه گیری کنید
به نظر باد بسیار کم می اید این نرمال هست
موردی را که گفتم را تست کنید امیدوارم مشکل حل بشه
موفق باشید

ya xun
29th November 2012, 11:51
با سلام
دوست عزیز اگر که تمام قطعات را تعویض کرده اید و مشکلی
ندارند
به ذهن من موضوعی رسید که عرض می کنم به احتمال زیاد
شما الان مقدار باد را بدون نصب دسته دارید تست می کنید؟
شما دسته را به سر شیلنگ باد نصب کرده و سری ان را هم
نصب کنید بعد از ان مقدار باد را تست کنید
چون زمانی که بدون سری بخواهید مقدار باد را اندازه گیری کنید
به نظر باد بسیار کم می اید این نرمال هست
موردی را که گفتم را تست کنید امیدوارم مشکل حل بشه
موفق باشید

ممنونم ولی من کل دسته هیت رو نصب کردم و از داخل هیتر هم چسب کردم و فقط کابل المنت و ترموستات رو وصل نکردم همین

و تو این ماه با این هیتر سومین هیتیه که دارم نصب میکنم و مشکلیم نداشتن به جز همین بادکم این یکی

ARIYA
30th November 2012, 04:07
درود
از آنجا که وظیفه تولید باد با کمپرسور است و ولتاژ ورودی آن هم تغییر میکند پس خود کمپرسور ایراد دارد

ya xun
30th November 2012, 09:37
درود
از آنجا که وظیفه تولید باد با کمپرسور است و ولتاژ ورودی آن هم تغییر میکند پس خود کمپرسور ایراد دارد

بله از اونجاییم که من دوتا کمپرسور دیگه روش تست کردم و فرقی نکرده نتیجه میگیریم که کمپرسور و مخزن هوا و شلنگ ها همگی سالمن

ASHKAN-NO
30th November 2012, 15:50
بله از اونجاییم که من دوتا کمپرسور دیگه روش تست کردم و فرقی نکرده نتیجه میگیریم که کمپرسور و مخزن هوا و شلنگ ها همگی سالمن

با سلام
دوست عزیز با این توضیحات شما تمامی قطعات را تعویض کرده اید
شما یک بار برد کامل اگر دارید تعویض کنید تا مشخص شود
ایراد الکترونیکی هست یا قسمت شلنگ یا لوازم مربوطه
مشکل دارد
به نظر من این ایراد بیشتر مربوط به کمپرسور و شلنگ و یا
دسته هیتر می باشد
موفق باشید

ya xun
2nd December 2012, 18:41
با سلام
دوست عزیز با این توضیحات شما تمامی قطعات را تعویض کرده اید
شما یک بار برد کامل اگر دارید تعویض کنید تا مشخص شود
ایراد الکترونیکی هست یا قسمت شلنگ یا لوازم مربوطه
مشکل دارد
به نظر من این ایراد بیشتر مربوط به کمپرسور و شلنگ و یا
دسته هیتر می باشد
موفق باشید

حقیقتش برد و هیتر دیگه تو مغازه زیاد دارم ولی مثه این برد رو ندارم و کمپرسور و ... رو روی اونا تست کردم
من قبلا کمپرسوره یه هیتره سالمو روی این برد امتحان کردم و همینطوری باد کم بوده در صورتی که روی خود اون هیتر هر دوتا کمپرسور فشار بادشون بیشتر بوده

ya xun
11th January 2013, 12:12
دوستان مشکل حل شد فکر میکنید مشکل از کجا بود ؟؟؟؟

اون قسمتی که شلنگ هیتر بهش وصل میشه و پشتشو چسب میکنن ، یکم چسب زیاد زده بودم و رفته بود جلوی راه هوا رو گرفته بود که با کندن چسب ها و دوباره چسب کردن مشکل حل شد

ممنون از بابت راهنمایی همتون