PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای خرید کارت گرافیک

hadi-arak
30th November 2012, 22:07
با سلام و خسته نباشید به اساتید محترم
من در حاله حاظر یه کارت گرافیک G force 9500 1 g دارم که دیگه بازی های جدید را دیگه ساپورت نمکنه میخوام ارتقاش بدم و عوضش کنم لطف کنید منو راهنمایی با هزیننه که میخوام بکنم 200 هزار تومن چه کارت گرافیکی بگیرم که تا چند سالی این بازی های جدید برام ساپورت کنه و به سیستمم من مچ باشه مشخصات سیستمم هم اینه

RAM=2G
PAVER=900 ELEGANCE
HDD320G
CPU=AMD-M2
ممنون از سایته خوبتون

M.Salehi
4th December 2012, 13:54
با سلام و خسته نباشید به اساتید محترم
من در حاله حاظر یه کارت گرافیک G force 9500 1 g دارم که دیگه بازی های جدید را دیگه ساپورت نمکنه میخوام ارتقاش بدم و عوضش کنم لطف کنید منو راهنمایی با هزیننه که میخوام بکنم 200 هزار تومن چه کارت گرافیکی بگیرم که تا چند سالی این بازی های جدید برام ساپورت کنه و به سیستمم من مچ باشه مشخصات سیستمم هم اینه

RAM=2G
PAVER=900 ELEGANCE
HDD320G
CPU=AMD-M2
ممنون از سایته خوبتون

سلام
دوست عزیز بنده خودم از کارت شما دارم ولی تاحالا تو هیچ گیم جدیدی کم نیاورده!
شما تو کدوم گیم مشکل دارید؟

بازم اگه تصمیم دارید کارت گرافیک جدید تهیه کنید خدمتتون معرفی میکنم

موفق باشید

M.Salehi
4th December 2012, 14:08
سلام مجدد
دوست عزیز آقا هادی
من تو قیمتها و مارکهای مختلف کارت گشتم در حدود قیمت پیشنهادی شما
چیز زیاد بالاتری از کارت فعلی نیست یدونه این مارک رو پسندیدم
VGA XFX GT240 1GB DDR5 کارت گرافیک ایکس اف ایکس

63610

کارت خوبیه قیمتش حدودا 150تومن ولی حدودا

از من میشنوید فعلا نخرید چون تفاوت چندانی احساس نخواهید کرد

موفق باشید

hadi-arak
6th December 2012, 02:48
سلام مجدد
دوست عزیز آقا هادی
من تو قیمتها و مارکهای مختلف کارت گشتم در حدود قیمت پیشنهادی شما
چیز زیاد بالاتری از کارت فعلی نیست یدونه این مارک رو پسندیدم
VGA XFX GT240 1GB DDR5 کارت گرافیک ایکس اف ایکس

63610

کارت خوبیه قیمتش حدودا 150تومن ولی حدودا

از من میشنوید فعلا نخرید چون تفاوت چندانی احساس نخواهید کرد

موفق باشید

خیلی ممنون جناب صالحی که منو راهنمای کرددید تشکر ولی رفتم این بازی جدید ها را بگیرم مثل اسیسینگ و کالف تیودی گفتم گرافیکم جی فورس 9500 1 g هست گفت جواب نمیده حالا لطف کن شما اگر منو راهنماای کنید با این سیستمی که من دارم چه گرافیکی بخرم حالا 100 تومن بالا پایین چی بهتره بازم ممنون

hadi-arak
6th December 2012, 03:15
خیلی ممنون جناب صالحی که منو راهنمای کرددید تشکر ولی رفتم این بازی جدید ها را بگیرم مثل اسیسینگ و کالف تیودی گفتم گرافیکم جی فورس 9500 1 g هست گفت جواب نمیده حالا لطف کن شما اگر منو راهنماای کنید با این سیستمی که من دارم چه گرافیکی بخرم حالا 100 تومن بالا پایین چی بهتره بازم ممنون

[FONT="Tahoma"]لازم به ذکر است برای نصب این بازی ها گفت گرافیکم نمیخوره Medal of Honor: Warfighter
[/FON Assassin’s Creed 3 و Black Ops 2 T]

hadi-arak
7th December 2012, 14:22
یکی خواهش راهنمایی کنه