PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش و چگونگی باز کردن و برداشتن چسب از روی برد ECU

Arash_323
4th December 2012, 16:47
درود:0018:
آموزش بازکردن و برداشتن چسب سیلیکون رو از روی برد ایسیو هایی که بردشون زیر چسب هست رو براتون گذاشتم:
مثل ایسیوهای S2000 و SL96 و J34 و ...

rasty
5th December 2012, 20:14
با سلام
امتحان کردن جواب نداد.50 تومان پول بی زبون را به خاطر چیزی که تایید نشده دور ریختم

حميد ذوالعلا
6th December 2012, 03:38
با سلام
امتحان کردن جواب نداد.50 تومان پول بی زبون را به خاطر چیزی که تایید نشده دور ریختم
سلام
ممنون از شما که اطلاع رسانی کردید.

Arash_323
6th December 2012, 11:09
سلام

برد رو یه شبانه روز داخل محلول قرار بدید بعد میبینید که چسب ها تیکه تیکه و به راحتی جدا میشن

rasty
6th December 2012, 17:09
با سلام
شما گفته بود 1 ساعت باید داخل محلول باشه.من حدود 16 ساعت داخل محلول گذاشتم.در ضمن گفته بودید که جسب ها شل میشه.اما هیچ تاثیری نداشت.فقط کار همون تینر را انجام داد.

مهدی چیت بند
8th December 2012, 17:29
درود
دوستان این مطلب سر درازی داره و آموزش ها و موارد متعددی تو سایت خودمون هم بچشم میخوره
ضمن تشکر از آرش عزیز که خداییش همیشه مطالبش کاربرد داشتن...
بنده تجربه شخصی خودمو عرض میکنم خالی از اشکال هم شاید نباشه اما سریعترین راه رسیدن بنده به برد بوده و هست
شما همه فندکهای اتمی فشار قوی رو دیدید.!
به نظر من 2 یه سه شعله بهتره شعله قوی رو وقتی شما چند ثانیه روی قسمتیکه نیازه جدا بشه نگهدارید کاملا حس میکنید چقدر برداشتن چسب.موم.سیلیکون یا هرچیزی که عزیزان میفرمایند چقدر ساده امکان پذیره .البته بعد گرم کردن بکمک یک پنس بادقت موم اصلی جدا میشه
برای ظریف یا تمیزکاری مقداری تینر و یک خلال دندون چوبی ...
عرض بنده کاملا تجربیه قصد بنده ارایه دادنش بعنوان راه حل ایده آل نیست.