PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار جهت انتقال اطلاعات سامسونگ sgh-e490

xwhoogleee
5th December 2012, 13:07
سلام و عرض ادب جهت انتقال عکس از موبایل فوق یک کابل تبدیل از گوشی به یو اسی پی خور کامپیوتر وصل کردم کامپیوتر وصل شدن را اعلام میکند ولی در خواست نرم افزار جهت شناسایی دارد کسی میگفت نرم افزار سامسونگ سوکو یا همچین چیزی لطفا راهنمایی کنید

xwhoogleee
5th December 2012, 19:37
دوستان سلام و عرض ادب نرم افزاری در سایت p30download بنام سامسونگ kies پیدا کردم که مدیریت در کامپیوتر شما را آسان میکنه با حجم 92 مگا بایت ...به علت سرعت کم دانلودش برام مشکله ولی برای تمام گوشی ها و صوتی تصویری سامسونگ و دیگر محصولات آن کاربرد داردفعلا معطل دانلود اینترنت سال نوآوری و اقتصاد گل منگلی هستم چوابش را بعدا میدهم:359421_LaieA_048:

---------- Post added at 19:35 ---------- Previous post was at 19:26 ----------

دوستان همین نرم افزار در سایت خودمان در قسمت تعمیرات سامسونگ ص 1 تایپیک 2 با همان ورژن موجوده فقط حجمش 3 مگا کمتره استاد حسینی 2000 متشکرم

---------- Post added at 19:37 ---------- Previous post was at 19:35 ----------

دوستان همین نرم افزار در سایت خودمان در قسمت تعمیرات سامسونگ ص 1 تایپیک 2 با همان ورژن موجوده فقط حجمش 3 مگا کمتره استاد حسینی 2000 متشکرم

xwhoogleee
6th December 2012, 17:25
دوستان سلم و عرض ادب پس از نصب نرم افزار وقتی کابل یو اس پی موبایل را به کامپیوتر میزنم گوشی اعلام وصل میکند ولی کامپیوتر نه در صورتی که با یو اس پی دیگر کامپوتر کار میکند و اعلام اتصال میکند کجا میتونم وارد اطلاعات گوشی بشم چون هیچ جا انصال گوشی در مای کامپوتر پیدا نمیکنم :471519_computer1:

xwhoogleee
6th December 2012, 18:48
دوستان سلم و عرض ادب پس از نصب نرم افزار وقتی کابل یو اس پی موبایل را به کامپیوتر میزنم گوشی اعلام وصل میکند ولی کامپیوتر نه در صورتی که با یو اس پی دیگر کامپوتر کار میکند و اعلام اتصال میکند کجا میتونم وارد اطلاعات گوشی بشم چون هیچ جا انصال گوشی در مای کامپوتر پیدا نمیکنم :471519_computer1:

تو ضیح فقط صدای قطع و وصل کابل یو اس پی در بلندگو داریم و در میز کار هیچ گزینه وصل نمی آید ولی گوشی اعلام اتصال میکند

xwhoogleee
9th December 2012, 18:01
سلام دوستان پس از اجرای نرم افزار فوق هیچ گزینه ای در کامیپوتر اضافه نمیشه و وقتی گوشی با کابل یواس پی وصل میشه فقط در بلندگو صدای وصل میاد ولی هیچ درایوی ندایم :396620_JC-hysterica

kr@l k@mel
23rd January 2013, 23:39
سلام دوستان پس از اجرای نرم افزار فوق هیچ گزینه ای در کامیپوتر اضافه نمیشه و وقتی گوشی با کابل یواس پی وصل میشه فقط در بلندگو صدای وصل میاد ولی هیچ درایوی ندایم :396620_JC-hysterica

برادر شما اگه نرم افزار کیدس رو درست نصب کنین حتما رو دسکتاپ میافته در ضمن بعد نصب که من چندین بار نصب کردن خودش اتوماتیک وار میره آپدیت میکنه و فک کنم نت فرامورک رو هم باید نصب کنین