PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم پر شدن باک بنزین پراید

farhad1904
11th December 2012, 00:24
با درود و ادب

دوستان ؟ همانطور که میدونین من ایران خودرویی هستم و به خودروهای شرکت سایپا وارد نیستم . یک دوستی دارم که خودروی پراید 132 sx داره و ایرادش اینه که وقتی میخاد بنزین بزنه تقریبا نیم ساعت طول میکشه تا باک پر بشه . در واقع هوای باک خارج نمیشه و نمیذاره که باک زودتر پر بشه . میگه باید آروم آروم بنزین را تزریق کنم و گرنه بنزین فوری بیرون میریزه .

خودروش گارانتی داره برده نمایندگی سایپا و اونجا گلویی باک بنزین را تعویض کردن . ولی تاثیری نداشته .

امکان داره شیلنگ تخلیه هوا گرفته باشه ؟

نظر دوستان چیه ؟

با سپاس - فرهاد

IRANIA
11th December 2012, 00:30
با درود و ادب

دوستان ؟ همانطور که میدونین من ایران خودرویی هستم و به خودروهای شرکت سایپا وارد نیستم . یک دوستی دارم که خودروی پراید 132 sx داره و ایرادش اینه که وقتی میخاد بنزین بزنه تقریبا نیم ساعت طول میکشه تا باک پر بشه . در واقع هوای باک خارج نمیشه و نمیذاره که باک زودتر پر بشه . میگه باید آروم آروم بنزین را تزریق کنم و گرنه بنزین فوری بیرون میریزه .

خودروش گارانتی داره برده نمایندگی سایپا و اونجا گلویی باک بنزین را تعویض کردن . ولی تاثیری نداشته .

نظر دوستان چیه ؟

با سپاس - فرهاد

سلام دوست عزیز
این مشکل را همه پراید ها دارند
پراید من مدل 84 که الان 6 ساله هرکاری کردم نتونستم حل کنم چندتا تعمیرکار ماهر هم بردم گفتند اینجوری هست

m.aminifar
11th December 2012, 00:37
با درود و ادب

نظر دوستان چیه ؟

با سپاس - فرهاد

فرهاد جان به احتمال زیاد حباب گیر باک که در داخل صندوق عقب سمت راننده وپشت نمد صندوق نصب شد ایراد دارد وباعث این ایراد میشود

sajadnasirpor
11th December 2012, 10:36
با درود و ادب

نظر دوستان چیه ؟

با سپاس - فرهاد سلام فرهاد جاد چند رو پیش منم همچین مشکلی برام پیش اومد و چون مشتری آشنا بود فرستادم تا گلویی رو نگاه کنن و باز هم مشکل حل نشد و مشکل اینطوری حل شد درب باک بنزین رو باز میکنی موقع بنزین زدن دو سه تا دنده عقبو جلو میری با ماشین تا هوای داخل باک بیرون بره و بنزین میزنی این طوری مشکلت حل میشه :670519_computer4:

hossein206
11th December 2012, 11:24
ایراد از حبابگیر هست نیاز به دنده عقب و جلو نیس

karim_9
25th December 2012, 07:59
سلام
اقا فرهاد اگه امکانش هست نتیجه نهائی را اعلام بفرمایید
farhad1904
25th December 2012, 10:23
سلام - من ايراداتي را كه در سايت مطرح مي كنم حتما نتيجه آ ن را اعلام مي كنم . ولي ايندفعه يكي دو بار به دوستم زنگ زدم تا نتيجه رو استعلام كنم ولي متاسفانه جواب نداده - اگر جواب داد و حباب گير رو تعويض كرده بود نتيجه رو حتما اعلام مي كنم

با سپاس - فرهاد