PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل هنگ سیستم کامپیوتر و صدای جیک هارد هر چند ثانیه

رضااصغری
12th December 2012, 16:33
باسلام مدتی است سیستم درحین کار هنگ میکندوصدای ضعیف جیک که هر چند ثانیه یکی میزند از داخل هارد شنیده می شود وهارد را نمیشناسدوبا ریستارد هم باز هم نمشناسد اگر سیستم را خاموش کنم وباطری را بردارم بعد چند دقیقه روشن کنم هارد را رو میشناسدو شروع بکار میکند تازگی خیلی زیاد شده هرموقع ویندوز عوض می کنم تا چند روز خوبه بعد از نو .. تا حال هارد ورم و خازنهای خراب اطراف سی پی یو وکابل ساتای هارد و پاور راعوض کردم ولی فرقی نکرد درضمن بایاس هم انجام دادم آیا مین برد مشکل دارد یانه؟راهنماییم کنید
مینGigabayt مدل GA-K8SN
CPU AMD-3000
رم دو عدد 512و256

dariushm1370
15th December 2012, 16:09
دوست من مشکل شما 100 درصد از کابل ساتای شماست هم برقش هم برای انتقال اطلاعات .
تمام کابل های ساتای متصل به هارد رو تعویض کنید مشکلتون 100 درصد حل میشود.

رضااصغری
16th December 2012, 15:45
دوست من مشکل شما 100 درصد از کابل ساتای شماست هم برقش هم برای انتقال اطلاعات .
تمام کابل های ساتای متصل به هارد رو تعویض کنید مشکلتون 100 درصد حل میشود.

سلام عزیزم قبلاکابل ساتا راعوض کردم ولی همچنان باقیست امروز هم کابل برقش را عوش میکنم ببینم چی میشه

M.Salehi
18th December 2012, 12:16
سلام عزیزم قبلاکابل ساتا راعوض کردم ولی همچنان باقیست امروز هم کابل برقش را عوش میکنم ببینم چی میشه

با سلام
همونطور که دوست خوبمون اقا داریوش گفتند
این مشکلات اکثرا از کابل پاور و دیتای ساتا ناشی میشه چون نصبت به مدلهای قدیمی IDE دارای
کیفیت بسیار پایینی هستند منتظر اعلام نتیجه هستیم

موفق باشید

رضااصغری
19th December 2012, 15:45
با سلام
همونطور که دوست خوبمون اقا داریوش گفتند
این مشکلات اکثرا از کابل پاور و دیتای ساتا ناشی میشه چون نصبت به مدلهای قدیمی IDE دارای
کیفیت بسیار پایینی هستند منتظر اعلام نتیجه هستیم

موفق باشید

باسلام وتشکر از دوستان کابل پاور عوض کردم فکر میکنم بهتر شده فعلا در حال تست کردنش میباشم چنانچه دیگر هنگ نکرد اعلام میکنم :781019_coffeescreen