PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل لباسشوی قدیمی یک قلو

erfani7
25th December 2012, 22:51
دوستان با سلام
برای لباسشوی مخزنی قدیم کجا باید سوال را مطرح نمود
باتشکر

شهریار
25th December 2012, 23:00
دوست عزیز سلام
سوال خود را در همین تایپیک مطرح نمایید
تا عنوان نیز تصحیح شود

erfani7
28th December 2012, 01:16
دوستان با سلام
لباسشوی قدیمی یک قلو موقع که روشن میشه شروع بکار میکنه ومشگلی نداره ولی بعد از ایست کردن باید بک بزند وبصورت برعکس کار کند ولی پروانه گیر میکنه وبا چرخاندن ---دستی پروانه مشگل حل میشه می خواستم بدونم مشگل از کجاست
راستی جناب آقای شهریار فرمودند همین تاپیک مشگل خودرا مطرح کنید ولی متاسفانه تاپیکم که دیشب عنوان کردم پاک شده
باتشکر:1205219183:

IRANIA
28th December 2012, 09:05
دوستان با سلام
لباسشوی قدیمی یک قلو موقع که روشن میشه شروع بکار میکنه ومشگلی نداره ولی بعد از ایست کردن باید بک بزند وبصورت برعکس کار کند ولی پروانه گیر میکنه وبا چرخاندن ---دستی پروانه مشگل حل میشه می خواستم بدونم مشگل از کجاست
راستی جناب آقای شهریار فرمودند همین تاپیک مشگل خودرا مطرح کنید ولی متاسفانه تاپیکم که دیشب عنوان کردم پاک شده
باتشکر:1205219183:

سلام
برای حل این مشکل موتور را باز کنید بلبرینگ های موتور را سرویس کنید اگر خلاصی انها زیاد شده حتما تعویض کنید

h-honari
28th December 2012, 17:48
تایمر (احتمال ضعیف شدن پلاتین ان وبرقرار نکرد ارتباط درست ) 2-خازن 3-کفی یا بوش سرویس وگریسکاری از گریس نسوز استفاده شود معیوب بودن سیم پیچی

9

erfani7
28th December 2012, 22:54
باتشکر از شما
موقعی که این مشگل پیش آمد موتور سوخت ومجبور شدم موتور نوع نصب کنم ولی هنوز مشگل پابرجاست

IRANIA
29th December 2012, 00:21
باتشکر از شما
موقعی که این مشگل پیش آمد موتور سوخت ومجبور شدم موتور نوع نصب کنم ولی هنوز مشگل پابرجاست

احتمالا ایراد از خازن است
خازن را هم تعویض کردید ؟

h-honari
29th December 2012, 17:08
پس مشکل یا از تایمر یا کفی وشافت وبوش میباشد اگر هم از لباسشویی گیربکس دار هست مشکل از گیربکس میباشد(فنر داخل) اگر سولی بود مدل لباسشویی را لطف بفرمایید

erfani7
7th January 2013, 23:04
با تشکر از همه دوستان
موتوریکه من استفاده کردم موتور آرتی چینی است ومشگل با جابجای سیم آبی که مشترک بود حل شد
بازهم از همه دوستان تشکر میکنم که مرا یاری کردند

h-honari
8th January 2013, 16:13
با تشکراز شما این رویه بسیار عالیست که بعد از حل مشکل دلیل انرا بنویسیم که دیگران در جریان باشند امکان دارد عیب بسیار پیش پا افتاده باشد ولی این مشکل همانطور که این دوستمون توضیح دادند از اشتباه بستن سیم خازنها بوده