PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم ارتباط با دیاگ

mehdiashenab
1st January 2013, 21:20
با سلام خدمت دوستان عزیز
ecu یک پراید مشکل عدم ارتباط با دستگاه دیاگ دارد.لطفاً کمک کنید
(کارهای انجام شده:تعویض آی سی ساژم s2000 ، کنترل مدار از پایه cph2 تا پایه شماره 3 آی سی و مقاومت)

omeed_1355
1st January 2013, 22:58
با سلام خدمت دوستان عزیز
ecu یک پراید مشکل عدم ارتباط با دستگاه دیاگ دارد.لطفاً کمک کنید
(کارهای انجام شده:تعویض آی سی ساژم s2000 ، کنترل مدار از پایه cph2 تا پایه شماره 3 آی سی و مقاومت)

سلام
دوست من مدار ecu تا obd سالمه با یکecu دیگه تست کردید؟

mehdiashenab
2nd January 2013, 08:34
سلام
دوست من مدار ecu تا obd سالمه با یکecu دیگه تست کردید؟

بله با ای سی یو دیگه ای تست کردم

mehdiashenab
2nd January 2013, 13:06
کسی ازدوستان چیزی به ذهنش نرسید

rasty
3rd January 2013, 02:54
با سلام
دوست عزیز شما 2 سیمی که به ایسیو میره(cph2 و cpb3) چک کنید ببینید جابه جا یا قطعی نداشته باشه.در کل اینطور که شما میگید یا از سیم کشی و یا خود سوکت obd سولفاته کرده و یا پین های این سوکت به سوکت عیب یاب شما وصل نمیشه..
با تشکر

hfmicro
3rd January 2013, 10:04
لطفا تمام قطعات مسیر ارتباطی خط عیب یابی با آی سی S2000 را چک کنید . در این مسیر مقاومت 33 اهم و مقاومت 4.7 کیلو اهم وجود دارد و همچنین یک خازن کوچک که در برخی مواقع اتصال کوتاه میشود و یا به اصطلاح نشتی پیدا میکند که بهتر است اون رو عوض کنید . این ایراد بیشتر در موقع شارژ زیاد دینام اتفاق میافتد .

mehdiashenab
3rd January 2013, 17:19
با سلام
دوست عزیز شما 2 سیمی که به ایسیو میره(cph2 و cpb3) چک کنید ببینید جابه جا یا قطعی نداشته باشه.در کل اینطور که شما میگید یا از سیم کشی و یا خود سوکت obd سولفاته کرده و یا پین های این سوکت به سوکت عیب یاب شما وصل نمیشه..
با تشکر

ضمن عرض تشکرسیمکشی و چک کردم ضمنا من باتعویض ای سی یوتونستم به دیاگ وصل بشم عیب ازخودای سی یو

مهدی چیت بند
6th January 2013, 06:08
برنامه ایپرام یاخود ایپرام رو عوض کنید

mehdiashenab
14th January 2013, 01:29
باتشکرازدوستان عیب باتعویض دوباره ای سی وگذاشتن یک ای سی ساژم دیگر رفع شد