PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک فوری / فراموش کردن رمز ادمین سیستم ورمز بایوس

mostafa2010
1st January 2013, 22:05
سلام دوستان
خوبید

دوستان یه گندی زدم توی سیستمم رمز بایوس کامپیوتر رو گم کردم همچنین رمز ادمین سیستمم رو نه می تونم ویندوز رو عوض کنم ونه وارد ادمینیستریتور سیستمم بشم فقط یه یوزردارم که با اون لاگین میشم ومحدوده هیچ کاری نمی تونم بکنم

لطفا راهنمایی کنینننننننننننننن

یه نرم افزاری چیزی معرفی کنین

IRANIA
2nd January 2013, 00:00
سلام دوستان
خوبید

دوستان یه گندی زدم توی سیستمم رمز بایوس کامپیوتر رو گم کردم همچنین رمز ادمین سیستمم رو نه می تونم ویندوز رو عوض کنم ونه وارد ادمینیستریتور سیستمم بشم فقط یه یوزردارم که با اون لاگین میشم ومحدوده هیچ کاری نمی تونم بکنم

لطفا راهنمایی کنینننننننننننننن

یه نرم افزاری چیزی معرفی کنین

دوست عزیز برای غیر فعال کردم رمز بایوس میتونید برق را قطع کنید. در کیس را باز کنید و باطری را برای چند دقیقه در بیارید
اما برای رمز ادمین بفرمایید نسخه ویندوز شما چیست؟

mostafa2010
2nd January 2013, 18:44
دوست عزیز برای غیر فعال کردم رمز بایوس میتونید برق را قطع کنید. در کیس را باز کنید و باطری را برای چند دقیقه در بیارید
اما برای رمز ادمین بفرمایید نسخه ویندوز شما چیست؟

ممنون داداش
ویندوزم 7 هست ولی اگه نرم افزاری پیدا کنم که رمز ادمین رو بده خیلی بهتره بدون ریست کردن رمزش

مرسی

M.Salehi
2nd January 2013, 19:51
ممنون داداش
ویندوزم 7 هست ولی اگه نرم افزاری پیدا کنم که رمز ادمین رو بده خیلی بهتره بدون ریست کردن رمزش

مرسی

سلام اقا مصطفی
برای حذف پسورد ستاپ یا همون که داخل برنامه داس ازت پسورد میخواد بهترین روش خالی کردن بایوس هست که معمولا در بیشتر موارد پسورد حذف میشود
برای حذف پسورد ادمین ویندوز سون هم از نرم افزار لینک زیر استفاده کنید

لینک دانلود (http://p30download.com/fa/entry/33943/tx/%D9%86%D8%B1%D9%85%20%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B 1%20%D9%87%DA%A9%20%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF% 20%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B1%207)

موفق باشید

mostafa2010
2nd January 2013, 21:28
سلام اقا مصطفی
برای حذف پسورد ستاپ یا همون که داخل برنامه داس ازت پسورد میخواد بهترین روش خالی کردن بایوس هست که معمولا در بیشتر موارد پسورد حذف میشود
برای حذف پسورد ادمین ویندوز سون هم از نرم افزار لینک زیر استفاده کنید

لینک دانلود (http://p30download.com/fa/entry/33943/tx/%D9%86%D8%B1%D9%85%20%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B 1%20%D9%87%DA%A9%20%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF% 20%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B1%207)

موفق باشید

سلام آقای صالحی
ممنونم مرسی

خالی کردن بایوس یعنی چی منظورتون همون برداشتن باطری هست ؟؟؟
درمورد سوال بعدی همونجور که گفتم نرم افزاری می خوام که رمزقبلی که برای ادمین گذاشتم رو بهم نشون بده بدون ریست کردن پسورد .

بازم متشکر

M.Salehi
2nd January 2013, 21:45
سلام آقای صالحی
ممنونم مرسی

خالی کردن بایوس یعنی چی منظورتون همون برداشتن باطری هست ؟؟؟
درمورد سوال بعدی همونجور که گفتم نرم افزاری می خوام که رمزقبلی که برای ادمین گذاشتم رو بهم نشون بده بدون ریست کردن پسورد .

بازم متشکر

سلام مجدد
بله منظور همون برداشتن باطری روی مین برد و اگه کمی دقت کنید در بعضی از مین بردها
دوتا پین در کنار باطری هست که کنارش به لاتین نوشته کلیر سیماس میشه با جابه جا کردن جمپر روی اون بایوس رو براحتی خالی کرد
در مورد سوال دوم هم سخت نگیرید حالا ریست شد هم میتونید دوباره یه رمز دیگه بدید

موفق باشید

mostafa2010
2nd January 2013, 22:08
سلام مجدد
بله منظور همون برداشتن باطری روی مین برد و اگه کمی دقت کنید در بعضی از مین بردها
دوتا پین در کنار باطری هست که کنارش به لاتین نوشته کلیر سیماس میشه با جابه جا کردن جمپر روی اون بایوس رو براحتی خالی کرد
در مورد سوال دوم هم سخت نگیرید حالا ریست شد هم میتونید دوباره یه رمز دیگه بدید

موفق باشید

ممنون
آقای صالحی اگه بتونید در مورد سوال دوم کمکم کنید ممنون میشم اون نرم افزارو برای یکی از دوستام میخوام اخه می دونید قضیه چیه جایی که هستند وتوی اداره ای که کار می کنن محدودشون کردن می خواد رمز ادمینیستریتور رو پبدا کنه بدون تغییر .

ممنون

mostafa2010
5th January 2013, 22:47
سلام
کسی نظری نداره ؟؟؟؟؟؟
ممنون

mostafa2010
8th January 2013, 23:17
سلام

آقا کسی کمک نکردددددددد
چه جوری میشه رمز ادمین سیستمو بدست آوردددددددددددددد ؟؟؟؟؟؟

ممنون