PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن نشدن 405 با ایسیو بوش بعد از دانلود

hamzehhossaeni
2nd January 2013, 20:16
سلام دوستان عزیز ماشین 405 بعد از اینکه ایسیو اون رو دانلود کردم روشن نشد باید چه کارکنم درضمن وقتی سوییچ را باز میکنم چراغ چک چشمک می زند

TuneUp_Vahab
2nd January 2013, 20:33
با سلام :

دوست عزيز با چه دستگاهي دانلود انجام داده ايد ؟
احتمالا اشتباه دانلود شده با برنامه اصلي مجددا دانلود و سپس تعريف سوئيچ انجام دهيد احتمال پريدن كد سوئيچ ميرود .

hamzehhossaeni
2nd January 2013, 20:39
بادستگاه نگار خودرو دانلود کردم

pps2011
2nd January 2013, 20:40
دوست عزیز با ایکو دیاگ اگر دانلود انجام دادی چنین مشکلی پیش میاد چون ای سی یو بوش ایمو بلایزر با ایکو دانلود نمیشه و باعث میشه چک چشمک زن بشه با دامپ داخل سایت برنامه فلشو ایپرامو عوض کن و تعریف سویچ انچام بده مشکل حله

gholamali
2nd January 2013, 20:58
سلام در ادامه دوست گرامی اقای گلستان باید تکمیل کنم بزای تعزیف کلید بوش حتما هر دو کلید باید تعریف شود دز غیر این ماشین روشن نمیشود یا اینکه دانلود بوش بدون ایمو بزن جای وایر شمعها رو جابجا کن و سوکت قهوه ای و خاکستری ایسیو بکش بیرون جای دو سیم اف3 و کا 3 رو جا به جا کن تمام

omeed_1355
2nd January 2013, 21:04
سلام
اگر ecu شما معمولی بوده و دانلود بوش ایمودار زدید دوباره دانلود معمولی کنید مشکل حل میشه یا با دستگاه جناب همت زاده به ecu معمولی تبدیل کنید

hamzehhossaeni
2nd January 2013, 21:15
با ایکو تعیریف کلید میکنم ولی چراغ چک ثابت نمیشه فقط هم یک کلید تعریف میشه اگه بخوام ایسیو رو خام کنم بعد تعریف کنم کدوم ای سی رو باید برنامه بدم چه برنامه ای بدم اگه فایل تست شده دارید لطف کنید آپلود کنید .ممنون

gholamali
2nd January 2013, 21:41
دوست عزیز ورزن ایکو شما چنده

m.aminifar
3rd January 2013, 00:46
سلام دوستان عزیز ماشین 405 بعد از اینکه ایسیو اون رو دانلود کردم روشن نشد باید چه کارکنم درضمن وقتی سوییچ را باز میکنم چراغ چک چشمک می زند

سلام:شما دسته سیم (سوکت های روی ایسیو )چک کنید احتمال اینکه قبلا de codeکرده باشن هست اگر de code بود در قمسمت برنامه های اصلاحی میتونین ایسیو مورد نظر دانلود کنید اگر de code نکرده بودن شما در قسمت برنامه های اورژینال میتونین ایسیو بدون دستکاری برگردونین

حميد ذوالعلا
3rd January 2013, 02:35
سلام
جهت تعريف كليد بوش از ورژن 8.41 استفاده كنيد.

hamzehhossaeni
6th January 2013, 10:53
خیلی خیلی ممنون از راهنمایی دوستان عزیز مشکل با بی کد کردن حل شد