PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Pakshoma

Emranjon
10th January 2013, 22:19
درود
ماشین لباسشویی پاکشوما 7 کیلویی دارم مدتیست پودر لباسشویی رو داخل محفظه استیل نمیبره یعنی اصلا آب نمیاد پودرو با خودش ببره برای شستشو
بعد یکی دو دقیقه کار کردن IE روی مونیتور پنل ظاهر میشه و دستگاه از کار کردن وای میسته
بعد دوباره باید روشن کنم با ظرف آب بریزم روی پودر بره توی مخزن لباس بعدش استارت کنم
اساتید خواهشن کمک کنن مشکل چیه؟؟؟

h-honari
11th January 2013, 13:51
لطفا مسیر ورودی اب توریروی دهنه ورودی شیر لوله را چک کنید خود شیر ورودی وهیدروستات را چک کنید

imanpak
13th May 2013, 00:47
با سلام....
ارور 1e به معنای عذم ورود آب به دستگاه است....اگر تا چند دقیقه بعد از استارت دستگاه هیدوستات پیغامی مبنی بر افزایش سطح آب گزارش ندهد این ارور ظاهر میشود....شما از شیر آب ورودی و اطمیان از وصل بودن و وجود آب در لوله گرفته تا توری روی شیر برقی و خود شیر برقی را چک کنید....شیر برقی را با اهممتر و همچنین برق مستقیم(البته بعد از جدا کردن فیشها) براحتی میتوان چک کرد....شما شیر آب را باز کن و فیشهای شیر برقی را بکش(شیر دوبوبین) 220 ولت را یکی یکی به بوبین شیرها وصل کن اگر آب وارد لباسشویی نشد ایراد از شیر برقی است که باید تعویض شود ولی اگر وارد شد و سالم بود رد سیمهای شیر برقی را بگیرید....یکی مشترک است و دوتای دیگری به برد میرسد....برای فرمان آن یا از رله یا به احتمال قویتر از ترایاک استفاده شده که احتمالا معیوب هستند....ولی خرابی شیربرقی محتملتر است....چک کنید و نتیجه را اعلام کنید

ASALAK
15th April 2015, 19:47
بیشتر ارورهای مبنی بر عدم ابگیری لباسشوییها ناشی از گیر بودن ورودی شیر هاب برقی ( توری جرم گیر ورودی شیر برقی) میباشد