PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعمیر bosch 7.4.4 405

islamnik
17th January 2013, 19:01
با سلام و احترام خدمت همکاران گرامی.بنده یک ای سی یو 405 بوش بدون immo باز کردم که قبلا برق داده بودند و بخشهای از ecu سوخته بود مانند ای سی انژکتورها و مدار ورودی برق 12v پایه m1a4 و یک قطعه وریستور مانند قسمت بالایی سمت چپ بالای کویل ها.که همه این موارد حل شده توسط اینجانب.اما حالا که دیاگ زدم نه موتور پله ای و نه فن ها و از همه مهمتر قسمت دریچه گاز که زاویه آن صفر درجه هست که درسته اما ولتاژ آن چند تا علامت ؟؟؟ نشون میده.لطفا مرا در این مورد راهنمایی کنید.مرسی از همگی

zabih3862
17th January 2013, 19:10
با سلام و احترام خدمت همکاران گرامی.بنده یک ای سی یو 405 بوش بدون immo باز کردم که قبلا برق داده بودند و بخشهای از ecu سوخته بود مانند ای سی انژکتورها و مدار ورودی برق 12v پایه m1a4 و یک قطعه وریستور مانند قسمت بالایی سمت چپ بالای کویل ها.که همه این موارد حل شده توسط اینجانب.اما حالا که دیاگ زدم نه موتور پله ای و نه فن ها و از همه مهمتر قسمت دریچه گاز که زاویه آن صفر درجه هست که درسته اما ولتاژ آن چند تا علامت ؟؟؟ نشون میده.لطفا مرا در این مورد راهنمایی کنید.مرسی از همگی

سلام برنامه سالم بریز درست میشه/

islamnik
19th January 2013, 14:29
با سلام دوست گرامی آقای zabih کاری که گفتید و کردم برنامه 95160 و ic flash تعویض کردم خودروی ما پژو هست اما با برنامه pars bosch 7.4.4 ریختم نمی دونم درسته یا نه.
اما یک نکته جناب زبیح ای سی یو دو تا خطای دائمی داده که یکی موتور پله ای و دومی key on/terminal 15 voltage supply هست. البته ic stepr عوض کردم باز هم درست نشد لطفا ضروری راهنمایی کنید.مرسی

Hasan Shabani
30th December 2013, 02:09
درود به کیانستی های عزیز

ای سی یو 7.4.4 انژکتور 1 کار نمیکرد و گه گاهی هم چراغ استاپ و دمای آب روشن میشد و همزمان با این چراغ ها ماشین یه تقه کوچیک میزد. حالا من آی سی 30578 رو عوض کردم و مشکل تقه زدن و انژکتور 1 حل شده اما چراغ چک و بعضی مواقع استاپ و دمای آب خیلی کم رنگ چشمک زن شدن. وقتی ماشین روشن هستش چندتا از پایه های آی سی به هم اتصال میشن و جرقه خیلی ریزی میزنه که من احتمال میدم بخاطر اینه که بعد از تعویض آی سی پایه هاش رو با اسپری ناهید تمیز کردم. ممنون میشم کمکم کنید

Hasan Shabani
30th December 2013, 19:08
با تشکر از همگی امروز مجددا روی ای سی کار کردم و بوسیله تینر برد رو شستم و مشکلم حل شد الان دگ مطمئن هستم ایراد کارم استفاده از اسپری ناهید بوده چون اسپری های جدید تقلبی شده و باعث اتصالی در برد می شوند.

TuneUp_Vahab
30th December 2013, 19:17
با تشکر از همگی امروز مجددا روی ای سی کار کردم و بوسیله تینر برد رو شستم و مشکلم حل شد الان دگ مطمئن هستم ایراد کارم استفاده از اسپری ناهید بوده چون اسپری های جدید تقلبی شده و باعث اتصالی در برد می شوند.

درود :

دوست عزیز ، بهترین روش جهت شستشو برد بعد از کار ، استفاده از تینر 20000 و مسواک سپس هیت ملایم و ایر بالا میباشد .

m.aminifar
31st December 2013, 01:43

این ایراد نمیتونه از اسپره ناهید باشه من همچین ایراد داشتم با تعویض خمیر فلکسی ایراد برطرف شد سعی کنید از خمیر فلکسی rodstar با برجسب قرمز استفاده کنید

Hasan Shabani
8th January 2014, 22:36
این ایراد نمیتونه از اسپره ناهید باشه من همچین ایراد داشتم با تعویض خمیر فلکسی ایراد برطرف شد سعی کنید از خمیر فلکسی rodstar با برجسب قرمز استفاده کنید

با تشکر از شما جناب امینی فر آخه من که از خمیر استفاده نکرده بودم و فقط بعد از تعویض آی سی با اسپری پایه های آیسی رو شستم

TuneUp_Vahab
8th January 2014, 23:37
با تشکر از شما جناب امینی فر آخه من که از خمیر استفاده نکرده بودم و فقط بعد از تعویض آی سی با اسپری پایه های آیسی رو شستم

درود :

دوست عزیز ، استفاده از فلکس جذب قلع را تشدید و کار تمیز در می آید . به هیچ وجه جهت تمیزکاری برد اسپری بکار نبرید . شما که از خمیر استفاده نکرده اید پس به چه علت اسپری زده اید !!!!؟