PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کم کردن کیلو متر نیسان دیزل

mehdisport
18th January 2013, 23:06
با سلام خط 0070ازوسط به بعد شش تا کلکتور را با برنامه تاخو سافت قسمت otherبعد قسمت saabرا انتخاب می کنیم شماره ای سی 24c02 را انتخاب می کنیم.توجه داشته باشیدکه سه تا کلکتور اخررا تغییرندهید.اگر تغییر دهید کیلومتر صفر می شود.به عنوان مثال ffیک کلکتوراست.

Hasan Shabani
13th August 2013, 17:43
درود به همگی
آیا آمپر نیسان دیزل majd با شماره آی سی 24c02 قابل کاهش هست؟
من نتونستم آی سی شو بخونم حتی پاک هم نمیشه

Hasan Shabani
13th August 2013, 18:36
کسی اطلاعی از کیلومترهای Majd نداره

sajadnasirpor
14th August 2013, 13:39
درود به همگی

سلام دوست عزیز اگه شماره آی سی 24c02هستش شما یه بکاپ از آی سی بگیرین و تو سایت آپلود کنید تا تغییرات لازم انجام بشه

omeed_1355
14th August 2013, 16:28
درود به همگی

سلام دوست عزیز اگه شماره آی سی 24c02هستش شما یه بکاپ از آی سی بگیرین و تو سایت آپلود کنید تا تغییرات لازم انجام بشه
سلام
شماره آی سی 93C46 میباشد
بک همراه با کارکرد فعلی و کارکردی که میخواهید باشه در این پست قرار دهید تا تغییرش بدیم با تشکر

hamidkhatar
27th August 2013, 11:14
درود به همگی

سلام دوست عزیز شما باید با 93c46 بخونین و مارک st وبعدش شما کیلومتر رو در نیمه دوم 00 و نیمه اول ده داری که باید عدد ها رو برعکس کنی می شه کیلومتر و عدد برعکس بعدی صد کیلومتر بالاتر هست که شما در زمان تغییر باید این صد کیلومتر رو محاسبه برعکس و اعمال کنین دامپتونو بذارین که به همراه دامپ براتون توضیح بدم