PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با فلش مموری

jalal_immortal
21st January 2013, 13:38
با سلام خدمت اساتید گرامی ویندوز من ایکس پی هستش مشکلی که چند روز میشه باهاش برخورد کردم اینه که وقتی فلش مموری رو به یو اس بی میزنم میشناسه ولی موقع نصب درایورش ارور میده میگه کار نمیکنه ولی فلشهای قبلی خودم رو که بهش زدم رو الان میزنم راحت میشناسه و باالا میاره ولی فلشهای جدید رو نمیتونه مشکل میتونه از چی باشه ممنون و تشکر

iCLAS5
21st January 2013, 15:30
بخش Windows Update رو روشن کنید و به اینترنت وصل بشید و بعد فلش رو وصل کنید.
می بایست درایور رو اگه حتی نداشته باشه هم دانلود کنه.
اگه هم نشد یکبار بطور کامل Format کنیدش و دوباره وصل کنید.

jalal_immortal
22nd January 2013, 16:02
بخش Windows Update رو روشن کنید و به اینترنت وصل بشید و بعد فلش رو وصل کنید.
می بایست درایور رو اگه حتی نداشته باشه هم دانلود کنه.
اگه هم نشد یکبار بطور کامل Format کنیدش و دوباره وصل کنید.

باتشکر از شما
ولی مشکل اینکه که اصلان حجم فلش رو تو مای کامپیوتر نمیاره که بخام فرمتش بکنم وقتی فلش رو نصب میکنم انگاری دارم یه سخت افزار جدید به ویندوز معرفی میکنم این گزینه نصب یس و یس دیس تایم ونو میادش که میره برای سرچ درایور

Arash_323
22nd January 2013, 16:55
مشکل از درایور های ویندوز هست ویندوزتون رو یکبار آپگرید کنید (به سرویس پک 3 ) تا مشکل حل بشه

negin67
22nd January 2013, 18:28
عزیز با ریسیور فلشت رو فرمت کن

iraj_kh
22nd January 2013, 23:41
باتشکر از شما
ولی مشکل اینکه که اصلان حجم فلش رو تو مای کامپیوتر نمیاره که بخام فرمتش بکنم وقتی فلش رو نصب میکنم انگاری دارم یه سخت افزار جدید به ویندوز معرفی میکنم این گزینه نصب یس و یس دیس تایم ونو میادش که میره برای سرچ درایور

مدل فلش مموری را ذکر نمایید

toti
22nd January 2013, 23:59
اگر در سیستمهای دیگر هم تست کردی همین حالت بود نرم افزار داخلی خود فلش آسیب دیده و از دید ویندوز تغییر ماهیت داده و به همین علت شناسایی هم نمیشه.

sat2020
27th March 2013, 15:16
فلش من پاتریوت هست متاسفانه مشکل من اینه که فلش ام فرمت نمیشه و فایل هاش هم delete نمیشه
ولی میشه فایل هاش رو کپی کرد
وقتی میخوام فرمت کنم میزنه disk write protect

به نظرتون مشکلم رو چه شکلی میتونم حل کنم؟
خیلی از نرم افزار ها رو تست کردم ولی درست نشد
ممنون میشم ترفند مطمئنی رو بهم بگید

veststar
21st May 2013, 00:56
فلش من پاتریوت هست متاسفانه مشکل من اینه که فلش ام فرمت نمیشه و فایل هاش هم delete نمیشه
ولی میشه فایل هاش رو کپی کرد
وقتی میخوام فرمت کنم میزنه disk write protect

به نظرتون مشکلم رو چه شکلی میتونم حل کنم؟
خیلی از نرم افزار ها رو تست کردم ولی درست نشد
ممنون میشم ترفند مطمئنی رو بهم بگید

با سلام خدمت همگی
مشکل من هم همینه مدل فلش من کینگ مکس میباشد این disk write protect کار ویروس میباشد . (مثل ویروس نتشا )
آیا کسی هست به این مبحث رسیدگی کنه با تشکر .