PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقشه ی سمند موتور ملی بدون ایمو

farhad1904
23rd January 2013, 22:26
با درود و ادب

جناب امینی فر ؟ نقشه ی سمند موتور ملی بدون ایموبلایزر به پیوست می باشد .

موفق باشید - فرهاد

m.aminifar
24th January 2013, 00:28
این نقشه موجود هست
با درود و ادب

جناب امینی فر ؟ نقشه ی سمند موتور ملی بدون ایموبلایزر به پیوست می باشد .

موفق باشید - فرهاد

سلام:اقا فرهاد این نقشه هم دوگانه هست به این دلیل که سوزن ها و قطعات سیستم گاز دراین نقشه موجود هست

farhad1904
24th January 2013, 03:20
جناب امینی فر ؟ شما از من دو تا نقشه خاسته بودین : 1 - سمند موتور ملی دوگانه سوز بدون ایمو و 2 - سمند موتور ملی بنزینی ایمو : که اولی رو آپلود کردم و دومی رو هم فردا آپلود می کنم .

با سپاس - فرهاد

farhad1904
24th January 2013, 11:25
با درود و ادب

جناب اميني فر ؟ طي تماسي كه امروز با اداره فني و مهندسي ايساكو داشتم نتيجه بدين صورت بود كه : خودروي سمند موتور ملي با 4 سيستم توليد و عرضه مي شود :

1 - موتور ملي دوگانه ايمو با اي سي يو بوش 2 - موتور ملي دوگانه بدون ايمو با اي سي يو بوش 3 - موتور ملي بنزيني ايمو با اي سي يو بوش 4 - موتور ملي بنزيني ايمو با اي سي يو زيمنس

حال براي اين 4 نوع خودرو 3 تا نقشه وجود داره :

1 - نقشه ي سمند موتور ملي دوگانه سوز با اي سي يو بوش 7.4.9 بدون ايمو
2 - نقشه ي سمند موتور ملي دوگانه سوز با اي سي يو بوش 7.4.9 با ايمو
3 - نقشه ي سمند موتور ملي بنزيني با اي سي يو زيمنس با ايمو

نكته ي 1 : سمند موتور ملي بنزيني بدون ايمو توليد نشده . به عبارتي ديگر همه ي سمند هاي موتور ملي بنزيني ايمودار هستند . ( چه بوش و چه زيمنس )
نكته ي 2 - خودروي سمند موتور ملي بنزيني با اي سي يو زيمنس با سيستم مالتي پلكس عرضه شده است .
نكته ي 3 - چون اي سي يو بوش 7.4.9 پين هاش براي دوگانه و بنزيني استاندارد مي باشد در نتيجه سوكت هاي هر كدام به يكديگر جا مي خورند . در نتيجه براي خودروي سمند موتور ملي بنزيني با اي سي يو بوش 7.4.9 با ايمو مي توان از نقشه ي سمند موتور ملي دوگانه سوز بوش 7.4.9 با ايمو استفاده كرد . فقط در زمان استفاده از اين نقشه بايستي نقشه ي قطعات گاز سوز را حذف كرذد مثل : انژكتورهاي گاز و كليد تبديل سوخت و ....
نكته ي 4 : اصل مطلب اينكه ايساكو براي خودروي سمند موتور ملي بنزيني با اي سي يو بوش 7.4.9 ايمو نقشه انتشار نكرده است . دستشون درد نكنه

موفق باشيد - فرهاد