PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ماشین لباسشویی ویرپول

abbasg4
27th January 2013, 21:51
درود یه ماشین لباسشویی ویرپول هستش که واسه تعویض بلبرینگ بازو بسته کردیم اما حالا که روشنش میکنم با ارور f 05 مواجه میشم جای سیمهاش درست هستش به نظر شما مشکل از کجا میتونه باشه ؟؟

majid saber
27th January 2013, 22:09
آمپر بگير شايد موتور اور لود باشه

abbasg4
27th January 2013, 22:51
قبل از اینکه ماشین رو از هم باز بکنیم امتحانش کردم موتور سالم بوده و مرتب کار میکرده شما نمیتونی لیستی از ارورهای این ماشین لباسشویی واسم پیدا بکنی ؟؟؟

abbasg4
28th January 2013, 14:12
​دوستان کسی نمیتونه کمک بکنه ؟؟

h-honari
28th January 2013, 18:28
سلام عزیزم خسته نباشید با اینکه من حدود 35 سال در تعمیر لوازم برودتی وانواع لباسشویی برا خودم با کمال پررویی جایگاهی قائل هستم ولی با شناخت ارورها مشکل دارم دلیلش هم هملنطور که گفتم حاکم بودن یک فای مافیایی در تعمیرگاههای مجاز است که تقریبا طبیعیست ودومین مشکل اینست که ارورها یک فرمول خاصی ندارد ویک حالت اختصاصی دارد وهر محصولی یک تعریفی برای ارورها دارد ولی شما از ورودی برق میکروسویچها سنسورها وترموستات شروع کنید هیروستات شلنگ هوا ورودی اب وبردها را پک کنید که درحین کار باعث شکستن یا مو بر داشتن ان نشده باشید و.....چیز دیگری فعلا به ذهن حقیر نمی رسد در صورتی که چیز دیگری به ذهنم رسید خدمتتان اعلام میکنم وخلاصه ما در خدمتیم یک خاطه در پایان نقل کنم روزی یکی از دوستان ماشین پرادش را برای تعمیر به تعمیر گاهی برده بود بعد از تعویض صفحه کلاچ ماشین روشن نمیشد کلی با هم درگیر شدند پند تعمیر کار دیگر امدند مشخص نشد تا بعد از دو روز یکی از تعمیر کاران مسلط امد ویک سنسور که برای دورشمار از ان استفاده میشد ستشو داد ومشکل حل شد چون مقداری گل ومخلوط با روغن روی انرا پوشانده بود