PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تایپک مخصوص دستگاه دیاگ شرکت کاتل (K-DIAG) اقای همت زاده

m.aminifar
29th January 2013, 23:49
سلام:دوستان این تایپیک مخصوص دستگاه جدید دیاگ اقای همت زاده(K-DIAG3) باز شده و غیر از عنوان تایپیک سوال دیگری مطرح نکنید در این بخش سوالات - تجربیات - وایرادات خود را در رابطه با این دستگاه مطرح کنید باتشکر

TuneUp_Vahab
2nd February 2013, 23:39
با سلام :

دوستان عزيزي كه K-DIAG جناب مهندس همت زاده را تهيه نموده اند لطفا بفرمايند كه آندسته از افرادي كه آيكوي وي را دارند آيا لزومي دارد منوي مربوط به محصولات ايرانخودرو بجز L90 را نيز داشته باشند . و آيا اينترفيس آيكو با برنامه K-DIAG همخواني دارد يا بايد اينترفيس مربوطه را حتما تهيه نمود ؟ در ضمن كمي در مورد ظاهر و فونت و كيفيت كاركرد دستگاه توضيح دهيد .متشكرم .

m.aminifar
3rd February 2013, 00:14
با سلام :

دوستان عزيزي كه K-DIAG جناب مهندس همت زاده را تهيه نموده اند لطفا بفرمايند كه آندسته از افرادي كه آيكوي وي را دارند آيا لزومي دارد منوي مربوط به محصولات ايرانخودرو بجز L90 را نيز داشته باشند . و آيا اينترفيس آيكو با برنامه K-DIAG همخواني دارد يا بايد اينترفيس مربوطه را حتما تهيه نمود ؟ در ضمن كمي در مورد ظاهر و فونت و كيفيت كاركرد دستگاه توضيح دهيد .متشكرم .

جناب گلستان با دستگاه ایکو فقط یکسری از محصولات ایران خودرو میتونین عیب یابی کنید ولی با k diag بغیر از ایران خودرو سایپا و L90 هم عیب یابی می کنید بطورکل دستگاه جدید مولتی برند هست و در اینده نزدیک تمامی محصولات کمپانی های خودرو ساز ساپورت می کند

TuneUp_Vahab
3rd February 2013, 00:35
جناب گلستان با دستگاه ایکو فقط یکسری از محصولات ایران خودرو میتونین عیب یابی کنید ولی با k diag بغیر از ایران خودرو سایپا و L90 هم عیب یابی می کنید بطورکل دستگاه جدید مولتی برند هست و در اینده نزدیک تمامی محصولات کمپانی های خودرو ساز ساپورت می کند

جناب اميني فر ممنونم از پاسختان .ولي مثل اينكه نتونستم منظورم را انتقال بدهم . بنده قصد تهيه K-DIAG را دارم . آيكو MUX را نيز دارم اگر خودروهايي را كه آيكو ساپورت ميكنه به كادياگ اضافه نكنم هم در هزينه صرفه جويي كرده باشم هم اون گرينه اي را كه در محصولات ايرانخودرو در آيكو وجود ندارد به دياگ جديد اضافه كنم . در واقع از هر دو دستگاه ميخوام در عيب يابي استفاده كنم . منتظر نظر دوستان هستم .

m.aminifar
3rd February 2013, 01:55
جناب اميني فر ممنونم از پاسختان .ولي مثل اينكه نتونستم منظورم را انتقال بدهم . بنده قصد تهيه K-DIAG را دارم . آيكو MUX را نيز دارم اگر خودروهايي را كه آيكو ساپورت ميكنه به كادياگ اضافه نكنم هم در هزينه صرفه جويي كرده باشم هم اون گرينه اي را كه در محصولات ايرانخودرو در آيكو وجود ندارد به دياگ جديد اضافه كنم . در واقع از هر دو دستگاه ميخوام در عيب يابي استفاده كنم . منتظر نظر دوستان هستم .

بهتر برای صرفه جوی برای خرید محصولات ایران خودرو فقط برنامه 206 خریداری کنید باقی محصولات این کمپانی روی دستگاه ایکو کامل هستن

امیر99
6th February 2013, 23:27
با سلام
قیمت این دستگاه چقدره؟
من قصد خرید ispاین شرکت رو داشتم حالا این دستگاه جدید همون کارایی رو داره+دیاگ خودرو های جدید یا این دستگاه فقط عیب یاب است؟

TuneUp_Vahab
7th February 2013, 00:18
با سلام
قیمت این دستگاه چقدره؟
من قصد خرید ispاین شرکت رو داشتم حالا این دستگاه جدید همون کارایی رو داره+دیاگ خودرو های جدید یا این دستگاه فقط عیب یاب است؟

با سلام :

دوست عزیز ، اگر قصد خرید ispرا دارید دانلودر شرکت را تهیه کنید چون این دستگاه فقط عیب یاب میباشد .

sajadnasirpor
24th February 2013, 13:57
سلام از دوستان کسی دیاگ جدید آقای همت زاده رو خریداری کرده یا نه اگه خرید کردین در مورد کاراییش توضیح دهید با تشکر

omeed_1355
24th February 2013, 16:16
سلام
من دیاگ فوق رو دارم موردی در کار کردن باهاش نیست

sajadnasirpor
25th February 2013, 19:39
سلام آقا امید منظور من آیکو نیست منظور من دیاگ جدیدی که آقا همت زاده تازه آماده کردن هست اگه خرید کردین در مورد کاراییش و فرقش با سایر دیاگ های موجود بازار چیه بفرمایید با تشکر

TuneUp_Vahab
3rd April 2013, 19:41
سلام آقا امید منظور من آیکو نیست منظور من دیاگ جدیدی که آقا همت زاده تازه آماده کردن هست اگه خرید کردین در مورد کاراییش و فرقش با سایر دیاگ های موجود بازار چیه بفرمایید با تشکر

با سلام :

بنده قبل از عيد ، kdiag مهندس همت زاده را با تمام آيتم هايي كه آماده شده تهيه كردم و خيلي ازش راضيم .

saeid23
13th August 2013, 23:18
با سلام به استاد عزیزم اقای گلستان.قصد خرید دستگاهای همت زاده رو دارم میخوام ازتون خواهش کنم دیاگ جدیده اقای همت زاده قیمت چنده .وایا با دیاگ ایکو مولتی پلکس هم عیب یابی میشه کرد تو خودرو های ایران خودرو در کل میخوام یه توضیح کاملی بدید ممنونم از شما

saeid23
14th August 2013, 02:08
با سلام به استاد عزیزم اقای گلستان.قصد خرید دستگاهای همت زاده رو دارم .راستیتش من دستگاه ایگو _ تبدیل و پروگرامر اقای همت زاده رو میخوام خریداری کنم که هم تو عیب یابی خودرو استفاده کنم و هم تو تعمیرات ایسیو.ایا نیاز حتما برای عیب یابی خودرو از دستگاه کا دیاگ استفاده کنم . با دستگاه مولتی پلکس کاتل نمیشه عیب یابی کردد.چون شنیدم دستگاه ایکو تو عیب یابی زیاد خوب نیست.و خطا رو به صورت کد میندازه.ازتون خواهش میکنم به صورت گویا وکامل توضیح دهید با تشکر

TuneUp_Vahab
14th August 2013, 09:02
با سلام به استاد عزیزم اقای گلستان.قصد خرید دستگاهای همت زاده رو دارم .راستیتش من دستگاه ایگو _ تبدیل و پروگرامر اقای همت زاده رو میخوام خریداری کنم که هم تو عیب یابی خودرو استفاده کنم و هم تو تعمیرات ایسیو.ایا نیاز حتما برای عیب یابی خودرو از دستگاه کا دیاگ استفاده کنم . با دستگاه مولتی پلکس کاتل نمیشه عیب یابی کردد.چون شنیدم دستگاه ایکو تو عیب یابی زیاد خوب نیست.و خطا رو به صورت کد میندازه.ازتون خواهش میکنم به صورت گویا وکامل توضیح دهید با تشکر

درود :

دوست عزیز ،آیکودیاگ همت زاده فقط خودروهای ایرانخودرو را تست میکند علاوه بر آن تست گاز omvl,kia500,lc01,lc02, prinse,landirenzo را داراست .
در اصل با خرید فول پکیج mux ، آیکو به عنوان اشانتیون ارائه میگردد. از ایسیو تولز آن که به ایکو وصل میشود جهت فلش و دانلود و تبدیل استفاده میشود . از پروگرامر که آن هم به ایتر*** ایکو وصل میشود جهت پروگرام ایپرام ، فلش و غیره بدون خارج کردن قطعه روی مدار انجام میگیرد . ایکو با نرم افزار tnm نیز سازگار میباشد و به تازگی قابلیت تغییر و اصلاح کیلومتر نیز ممکن شده است .

و اما کادیاگ در اصل یک مولتی دیاگ میباشد که فعلا تمام قسمت خودروهای ایرانخودرو و سایپا ، زامیاد ، ون دلیکا ، زانتیا را ساپورت کرده و قابلیت ارتقا و اضافه شدن دیگر خودرو ها را دارد . بنده از آیکو بیشتر در جهت فلش و دانلود و تبدیل استفاده میکنم و تست گاز را نیز با آن انجام میدهم در کل دستگاه های همت زاده از کیفیت خوب و پشتیبانی رضایت بخش برخوردار است . جهت تهیه پکیج ها پیام دهید . آیکو فول جهت فروش موجود و آماده ارسال میباشد .

saeid23
15th August 2013, 01:36
با سلام به جناب اقای گلستان .ممنونم که به سولات ما پاسخ میدهید راستیتش من قصد خرید دستگاه دیاگ مولتی پلکس ایکو همراه با تبدیل و پروگرامر isp رو دارم میخوام اینو بدونم که دستگاه ایکو برای تست وعیب یابی تو محصولات ایران خودرو جواب میده کار باهاش راحت هست.شنیدم خطا رو به صورت کد میندازه. در ضمن بنده چون از نظر مالی در شرایط خیلی سختی به سر میبرم به این دلیل میخوام از ایکو به عنوان عیب یاب هم استفاده کنم. تا اگه بشه در یک فرصت مناسب دستگاه کا دیاگ اقای همت زاده خریداری کنم .

TuneUp_Vahab
15th August 2013, 20:42
با سلام به جناب اقای گلستان .ممنونم که به سولات ما پاسخ میدهید راستیتش من قصد خرید دستگاه دیاگ مولتی پلکس ایکو همراه با تبدیل و پروگرامر isp رو دارم میخوام اینو بدونم که دستگاه ایکو برای تست وعیب یابی تو محصولات ایران خودرو جواب میده کار باهاش راحت هست.شنیدم خطا رو به صورت کد میندازه. در ضمن بنده چون از نظر مالی در شرایط خیلی سختی به سر میبرم به این دلیل میخوام از ایکو به عنوان عیب یاب هم استفاده کنم. تا اگه بشه در یک فرصت مناسب دستگاه کا دیاگ اقای همت زاده خریداری کنم .

درود :

دوست عزیز ، بنده نیز قبلا فقط فول پکیج آیکو را داشتم و با آن عیب یابی محصولات ایرانخودرو را انجام میدادم کارش بد نیست و خطاها را نیز بصورت نوشتاری و توضیحی نشان میدهد فقط در بعضی از خودروها به زبان انگلیسی میباشد . برای دانلود ef7 بهترین بهترین نتیجه را میدهد . منظور بنده از فول پکیج ، آیکو برنامه تبدیل و isp میباشد . در ضمن پراید زیمنس را نیز میتوانید با آن دیاگ بگیرید . سوالی بود در خدمتم .

saeid23
15th August 2013, 23:04
با سلام به استاد عزیزم جناب اقای گلستان ممنونم که انقدر گویا وکامل توضیح وبه سولاتم پاسخ دادید. با تشکر سعید

mostafaazizi
19th September 2013, 20:11
سلام
من چند روزیه دیاگ مالتی پلکس کاتل گرفتم زبان فارسی انتخاب کردم صفحه لیست خودرو ها فارسیه ولی پارامتر ها بعد از باز شدن ای سی یو لاتینه آیا برنامه دوستان هم همینتوریه یا من اشتباه تنظیم کردم

TuneUp_Vahab
19th September 2013, 22:13
سلام
من چند روزیه دیاگ مالتی پلکس کاتل گرفتم زبان فارسی انتخاب کردم صفحه لیست خودرو ها فارسیه ولی پارامتر ها بعد از باز شدن ای سی یو لاتینه آیا برنامه دوستان هم همینتوریه یا من اشتباه تنظیم کردم

درود :

دوست عزیز ، انتخاب زبان را طبق عکسی که در کادر زرد رنگ مشخص کردم یکبار کلیک سپس امتحان کنید . در صورت برطرف نشدن عیب برنامه را uninstallو دوباره نصب نمایید .

m.aminifar
20th September 2013, 00:13
سلام

دوست گرامی برای دیاگ و ایسیو تولز شرکت کاتل 2 بخش جداگانه ایجاد شده سوالات خود را در بخش های مربوطه عنوان کنید

akbari2
1st November 2013, 12:13
درود :

دوست عزیز ،آیکودیاگ همت زاده فقط خودروهای ایرانخودرو را تست میکند علاوه بر آن تست گاز omvl,kia500,lc01,lc02, prinse,landirenzo را داراست .
در اصل با خرید فول پکیج mux ، آیکو به عنوان اشانتیون ارائه میگردد. از ایسیو تولز آن که به ایکو وصل میشود جهت فلش و دانلود و تبدیل استفاده میشود . از پروگرامر که آن هم به ایتر*** ایکو وصل میشود جهت پروگرام ایپرام ، فلش و غیره بدون خارج کردن قطعه روی مدار انجام میگیرد . ایکو با نرم افزار tnm نیز سازگار میباشد و به تازگی قابلیت تغییر و اصلاح کیلومتر نیز ممکن شده است .

و اما کادیاگ در اصل یک مولتی دیاگ میباشد که فعلا تمام قسمت خودروهای ایرانخودرو و سایپا ، زامیاد ، ون دلیکا ، زانتیا را ساپورت کرده و قابلیت ارتقا و اضافه شدن دیگر خودرو ها را دارد . بنده از آیکو بیشتر در جهت فلش و دانلود و تبدیل استفاده میکنم و تست گاز را نیز با آن انجام میدهم در کل دستگاه های همت زاده از کیفیت خوب و پشتیبانی رضایت بخش برخوردار است . جهت تهیه پکیج ها پیام دهید . آیکو فول جهت فروش موجود و آماده ارسال میباشد .
با سلام خدمت شما من ایکو دیاگ وEcu tools را خرید کردم ولی کانکت شدن به سیستم Cng را پیدا نکردم دوستان که وصل شدن لطفا تو ضیع بدن تشکر از شما

TuneUp_Vahab
1st November 2013, 14:05
با سلام خدمت شما من ایکو دیاگ وEcu tools را خرید کردم ولی کانکت شدن به سیستم Cng را پیدا نکردم دوستان که وصل شدن لطفا تو ضیع بدن تشکر از شما

درود :

دوست عزیز ، در داخل CD مربوطه چند نرم افزار مختص به گاز میباشد . قبل از هر کاری ابتدا آنها را نصب سپس نرم افزار آیکو را نصب کنید .
جهت اجرای نرم افزار و کانکت شدن نیز برنامه ها بصورت مستقل عمل میکنند یعنی برنامه مورد نظر را خودتان از روی دسکتاپ انتخاب و اجرا نمایید . موفق باشید .

alihi53
19th April 2014, 16:56
سلام ایا K-DIAG گاز سوز زامیاد را ساپورت میکنه؟ لطفا اگر ممکنه شماره اقای همت زاده را به من بدهید.(به پیام خصوصی جواب ندادند)

sajadnasirpor
20th April 2014, 10:05
سلام دوست عزیز آقای همت زاده چند مدتیه که تو این سایت فعالیت نمیکنند و شماره تماس اقای همت زاده خصوصی میشه براتون

ebrahimtop
3rd September 2014, 00:20
با سلام خدمت دوستان عزیز من حدود 3ماه میشه kdiag4از اقای همت زاده تهیه کرداما بعد از حدود 20روز دستگاه خطای ارتباط می داد که بعد از کلی تماس با شرکت واقای همت زاده دستگاه فرستادم شرکت درست شد ولی تواین 3ماه 4بار با این مشکل مواجه میشه در کل از دیاگ مهاد راضی تر هستم حدود 9سال که با مهاد کارمیکنم شاید 3بارمشکل نداشته هرچی باکاتل کارکردیم پول تلفن وپست دستگاه شده درکل .......هستم

امیر مهدی ج
20th October 2015, 22:23
باسلام خدمت دوستان باارزوی توفیق الهی برای یکایک شما عزیزان از دوستان تقاضای راهنمای خرید دستگاه دیاگ برای شروع کار تنظیم موتور رادارم خودم کادیاگ ترجیح میدهم اما از قیمتش خبر ندارم اگر طلاعی دارید بنده را راهنمای کنید .بینهایت ازتون ممنونم

TuneUp_Vahab
21st October 2015, 12:06
باسلام خدمت دوستان باارزوی توفیق الهی برای یکایک شما عزیزان از دوستان تقاضای راهنمای خرید دستگاه دیاگ برای شروع کار تنظیم موتور رادارم خودم کادیاگ ترجیح میدهم اما از قیمتش خبر ندارم اگر طلاعی دارید بنده را راهنمای کنید .بینهایت ازتون ممنونم

درود:

دستگاه خوبي هستش دياگ اصلي خودم كادياگ هست،الان بهترين موقعيت براي خريد ميباشد چون تا آخر ماه با 50%تخفيف بفروش ميرسد.