PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ریست پی در پی گوشی N95

MHIIHM
1st February 2013, 13:42
سلام دوستان عزیز
گوشی من N95 8GB هستش و حدود 2 هفته ای میشه که به یه مشکل بزرگ برخوردم
مشکل: دو هفته پیش که از خواب پا شدم و گوشیی رو از شارژبیرون کشیدم دیدم که گوشی ریست شد و دوباره بالا اومد اما قبل از این که کامل بالا بیاد دوباره ریست شد و این مشکل همینجور تکرار میشد اول با خدم گفتم شاید باطریش خراب شده و کار نمیکنه یه باطری N95 دیگه روش انداختم دیدم بازم همین مشکل رو داره
دوباره گفتم شاید فرمتش کنم درست بشه و با کدهای #7780#* و
#7370#* ریستش کردم اما بازم مشکل حل نشد ( این رو هم بگم که این مشکل زمانی که گوشی رو به سیم برقش برای شارژ وصل میکنم مشکل حل می شه و گوشی مثل قبل بالا میاد اما باز زمانی که باطریش فول میشه و کابل برق هم همچنان وصل هستش باز گوشی ریست میشه)
بعد این جریانات گوشی رو بردم یه جای معتبر و دادم که فلشش کنند که شاید مشکل حل بشه که دوباره نشد و این بار مطمئن شدم که مشکلم سخت افزاریه برای همین به چنتا تعمیراتی که نشون دادم و مشکلشو شرح دادم گفتن که این یک مشکل خاص هستش و ما نمیتونیم درستش کنیم
واقعا کلافه شدم و نمیدونم چیکارش کنم
آخرین راهی که به نظرم رسید این بود که موضوع رو اینجه به اشتراک بزارم شاید کسی بتونه کمکم کنه
اگه کسی راهی به نظرش میرسه که میتونه کمکم کنه ممنون میشم اگه بهم بگه
با تشکر از همگی

شهریار
1st February 2013, 18:28
دوست عزیز سلام
قوانین انجمن را یک بار مطالعه می کردید ضرری نداشت
عنوان تایپیک را درست انتخاب نمایید
تا زودتر به نتیجه دلخواه برسید