PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی در مورد خرید دیاگ مهاد صنعت

pps2011
7th February 2013, 22:06
سلام وخسته نباشید خدمت دوستان واساتید عزیز خواستم بدونم دستگاه مهاد صنعت چطوره از دوستانی که این دیاگو دارند خواهشمندم راهنمایی کنند
میخوام بدونم ضعفش چیه سیستم گازش و ایربگ ای بی اس و 206 و تعریف سویچش اط نظر قیمتم خیلی گرون میگن دوستان عزیز راهنمایی کنید

aligoli24
7th February 2013, 23:29
با سلام
من اول رایان داشتم ولی الان یکسال پرتابل9011 مهاد گرفتم و واقعا" دستگاه کار آمد و خوبیه و تا حالا خرابی نداشته در 206 هم در حد pps هست و دانلود های خوبی هم داره و بخاطر سیار بودن و عدم نیاز به لپ تاب و کابلهای دست و پاگیر خیلی کار با اون راحت وسریعه ضمنا" سالی دوبار جشنواره تخفیف خرید نرم افزار داره که اگر عجله نداشته باشید اول خرید سخت افزار و نرم افزار پایه بکنید و در زمان جشنواره میتونید 30% تخفیف بگیری
من که کلا" راضیم راضیم.

مهدی چیت بند
8th February 2013, 00:34
سلام من حدودا 6 ساله از این دیاگ استفاده میکنم .
نسخه های اولی که داشتم گاها نرم افزار کانکت نمیشد ناچار باید دوباره نصب میکردم...
اما به جرات میتونم بگم 3 - 4 سالی هست که مثل بنز داره کارمیکنه بدون یه باگ جزیی... تو قسمت بی اس ای و ... 206 خیلی راحت . سریع و خوش دست میشه باهاش کارکرد درصورتیکه مثلا رایان خیلی گنگ و بسته است..(نظر شخصیه منه )
ایرادیکه میشه بگم افت کیفی کابلها و کانکتورا هست که ناچار مدت دوساله خودم میسازم کابلامو .
در کل از نظر اطلاع رسانی و مشتری مداری کیفیت عیب یابی و نرم افزار بنظر من حرف اول و میزنه

pps2011
8th February 2013, 19:37
ممنون از راهنمای تون اساتید عزیز در قسمت تعریف سویچ در چه حدی هستش هم سایپا هم ایران خودرو مرسی دوستان

حمید بهرامپور
8th February 2013, 20:57
ممنون از راهنمای تون اساتید عزیز در قسمت تعریف سویچ در چه حدی هستش هم سایپا هم ایران خودرو مرسی دوستان

سلام" دیاگ خوبیه تعریف سوییچ مشکلی نداره برنامه فلش خیلی عالی داره اما خطاهای ایربگ 206 رو خوب لود نمیکنه مثلا موردی من داشتم که چراغ ایربگ روشن بود اما بدون خطا نشون میداد که با pps خطا رو تونستم بخونم در کل تو دیاگ های ایرانی حرف اول رو میزنه اما خیلی گرونه

h7610
10th February 2013, 19:42
سلام" دیاگ خوبیه تعریف سوییچ مشکلی نداره برنامه فلش خیلی عالی داره اما خطاهای ایربگ 206 رو خوب لود نمیکنه مثلا موردی من داشتم که چراغ ایربگ روشن بود اما بدون خطا نشون میداد که با pps خطا رو تونستم بخونم در کل تو دیاگ های ایرانی حرف اول رو میزنه اما خیلی گرونه

دوست عزیز فکر نکنم گرونتر از پردازش موتور باشه!!! یه سری به سایتهای دو شرکت بزنید وقیمتها رو باهم چک کنید.