PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعمیر ECU S2000

Diagman2011
9th February 2013, 19:31
با سلام خدمت اساتید گرامیبنده یک ECU s2000 داشتم که خاستم اون رو روی یک 206 تست کنم.چند بار خطاهارو خوندم و پاک کردم و کارم تموم شد.خاستم دوباره بندازم رو ماشین که استارت بزنم دیدم چراغ چک رفته.کارایی که روش انجام دادم: تعویض آی سی 33291 و بیکد کردن و برداشتن آی سی ایپرام از روی برد. برق 5 ولت اتصالی نکرده و رله اول فعاله.ولی رله دوم و چراغ چک رو نداره.خواهش میکنم راهنمایی کنین.

omeed_1355
9th February 2013, 21:56
با سلام خدمت اساتید گرامی
بنده یک ECU s2000 داشتم که خاستم اون رو روی یک 206 تست کنم.چند بار خطاهارو خوندم و پاک کردم و کارم تموم شد.خاستم دوباره بندازم رو ماشین که استارت بزنم دیدم چراغ چک رفته.
کارایی که روش انجام دادم: تعویض آی سی 33291 و بیکد کردن و برداشتن آی سی ایپرام از روی برد. برق 5 ولت اتصالی نکرده و رله اول فعاله.ولی رله دوم و راغ چک رو نداره.
خاهش میکنم راهنمایی کنین.
سلام
پینهای وردی برد در سوکت ecu رو چک بفرمایید اخه امکان نداره با در اوردن و جا زدن چراغ چک بره برنامه اشتباهی نزدی؟

Diagman2011
10th February 2013, 18:51
با سلام.دوست عزیز ECU مورد نظر مال آردی بود که من تبدیلش کردم به 206.

Diagman2011
15th February 2013, 16:31
از اساتید کسی نیست که مارو راهنمایی کنن؟

حميد ذوالعلا
16th February 2013, 02:23
از اساتید کسی نیست که مارو راهنمایی کنن؟
سلام
با دستگاه تبديل ايسيو.فقط ايسيو را دانلود RD بزنيد.

alihi53
16th February 2013, 13:02
با سلام خدمت اساتید گرامیبنده یک ECU s2000 داشتم که خاستم اون رو روی یک 206 تست کنم.چند بار خطاهارو خوندم و پاک کردم و کارم تموم شد.خاستم دوباره بندازم رو ماشین که استارت بزنم دیدم چراغ چک رفته.کارایی که روش انجام دادم: تعویض آی سی 33291 و بیکد کردن و برداشتن آی سی ایپرام از روی برد. برق 5 ولت اتصالی نکرده و رله اول فعاله.ولی رله دوم و چراغ چک رو نداره.خواهش میکنم راهنمایی کنین.

دوست عزیز دو حالت وجود داره اول چراغ چک ندارید ولی به دیاگ وصل میشه که به گفته دوستمون دانلود کنید دوم به دیاگ وصل نمیشه که مشکل سخت افزاری است که باید ecu تعمیر بشه، که اگه تجربه کافی داشته باشید میتونید این کار رو انجام بدید و گرنه به کمک اطلاعاتی که تو سایت است میتونید به نتیجه برسید.

Diagman2011
16th February 2013, 20:37
با سلام و تشکر از توجه دوستان.من میخام برنامه رو به آردی برگردونم ببینم چی میشه. نتیجه رو گزارش خواهم کرد
با سپاس