PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی در مورد دیاگ جدید زروان استون

h7610
10th February 2013, 19:45
دوستان کسی میدونه راجع به دستگاه جدید زروان استون نظری بده؟چطور هست ؟ از نظر کیفیت و سرعت کانکت شدن؟

aliscan
10th February 2013, 20:52
دوستان کسی میدونه راجع به دستگاه جدید زروان استون نظری بده؟چطور هست ؟ از نظر کیفیت و سرعت کانکت شدن؟ سلام دوست من.من از زروان خرداد امسال 2800 تومان خريد كردم برنامه هاي دانلود و تبديل هم گرفتم اسمش هم بود مستر دياگ اصلا كشك بود و دوتا اي سي يو رو وقت دانلود كردن خوابوند و بالاخره بعد از يك ماه با دعوا و مرافه با دياگ موتور ازما تعويض كردم به نظر بنده زروان يعني كپي به درد نخور

am29f400
11th February 2013, 02:36
دوستان کسی میدونه راجع به دستگاه جدید زروان استون نظری بده؟چطور هست ؟ از نظر کیفیت و سرعت کانکت شدن؟
با عرض سلام خدمت دوست گرامی
من دستگاه دیاگ جدید این شرکت که موسوم به مستردیاگ میباشد رو تقریبا" 3 ماهه پیش خریدم از نظر کیفیت و سرعت کانکت شدن مشکلی نداشت و روی خودروهای داخلی خوب کار میکنه اما در مورد دانلود و تبدیل ایسیو من روی j34 و تبدیل والئو و چند مورد زیمنس انجام دادم . از نظر گارانتی و خدمات هم تا الان راضی بودم . در ضمن مثل اینکه برنامه های هیوندا رو هم به دستگاهشون اضافه کردن که من در حال حاضر اطلاعاتی دقیقی در این مورد ندارم اما اگر اطلاعات بیشتری خواستید میتونم کمکتون کنم .

h7610
11th February 2013, 20:20
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید که خودرو های ام وی ام وهیوندا رو کامل ساپورت میکنه؟ایا مشکلاتش رو گفتند که در برنامه های ایندشون برطرف میکنند؟