PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروژه ساعت دیجیتال کامل با آلارم قابل تنظیم و سون سگمنت وکی برد

سپهر
18th March 2010, 14:11
پروژه ساعت دیجیتال کامل با آلارم قابل تنضیم و سون سگمنت وکی برد
به زبان اسمبلی
فایل پروتیوس -سورس کد وفایل هگز
8051

بصیرتی
2nd June 2010, 18:25
سلام
من طرح و سورس یک ساعت کامل(HH:MM:SS) بر روی سون سگمنت می خوام که Avr آن Atmega8 باشه و از IC Ds1307 و باتری پشتیبان جهت نگهداری زمان در هنگام قطع برق اشتفاده شده باشد.
هر که این طرح رو داره با شماره 0917996762تماس بگیره و کمکم کنید

بصیرتی
4th June 2010, 18:59
من نمیتونم فابل ضمیمه شده را دانلود کنم.
لطفا فایل سورس و فایل طرح مدار ساعت دیجیتال با سون سگمنت که از ای یسی دی اس 1307 و باتر یشتیبان استفاده می کنه را بر روی جیمیلم ارسال کنید.به والله به این طرح ساعت خیلی نبازمندم.
abedned@gmail.com

سپهر
5th June 2010, 23:19
من نمیتونم فابل ضمیمه شده را دانلود کنم.
لطفا فایل سورس و فایل طرح مدار ساعت دیجیتال با سون سگمنت که از ای یسی دی اس 1307 و باتر یشتیبان استفاده می کنه را بر روی جیمیلم ارسال کنید.به والله به این طرح ساعت خیلی نبازمندم.
abedned@gmail.com

دوست من فایل هیچ مشکلی نداره الان امتحانش کردم
راحت میتونی دانلودش کنی

leyla24
14th June 2010, 09:37
salam.salam.khobin?man ye barname mikham be zaban codevision ye tarahi saat ba estefade az yek 7segment 6tay katod moshtarak ke be ye paye atmega16 vasl shodeh va (http://shode.va/) contorelasham be ye paye dige.masalan payehaye asli be portc , payehay contoroler be portd .mamnon misham age komamakam konid .