PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پراید132

hamid206
21st February 2013, 21:47
پراید132مدل88 در اکثر مواقع خود به خودگاز میخوره سنسوری که روی موتور هست هم عوض کردم فایده نداشت ریست هم کردم فایده نداشت ایا راهی دیگه هم مونده؟؟؟

m.aminifar
21st February 2013, 22:27
پراید132مدل88 در اکثر مواقع خود به خودگاز میخوره سنسوری که روی موتور هست هم عوض کردم فایده نداشت ریست هم کردم فایده نداشت ایا راهی دیگه هم مونده؟؟؟

نوع ایسیووسنسوری که تعویض کردین عنوان کنید

hamid206
19th June 2013, 21:59
نمیدنم چه مارکی هست هستند اگه مشکل از چیزهای بود که تعویض کردم باید مشکل حل میشد درضمن مشکل وقتی ماشین سرد هست وچندروزی میگزره از روشن شدنش بیشتر نمایان میشه

m.aminifar
20th June 2013, 01:14
نمیدنم چه مارکی هست هستند اگه مشکل از چیزهای بود که تعویض کردم باید مشکل حل میشد درضمن مشکل وقتی ماشین سرد هست وچندروزی میگزره از روشن شدنش بیشتر نمایان میشه

شما به یک تعمیر کار مراجعه کنید تا ایراد خودروتون رفع بشه

hamid206
20th June 2013, 13:42
با تشکر از شما اقای امین فر اگه تعمیر کار میتونست که درستش میکرد این همه خرج رو دست من نمیگذاشت ولازم هم نبود من سوالم اینجا مطرح کنم

m.aminifar
20th June 2013, 14:09
با تشکر از شما اقای امین فر اگه تعمیر کار میتونست که درستش میکرد این همه خرج رو دست من نمیگذاشت ولازم هم نبود من سوالم اینجا مطرح کنم

دوست گرامی با این توضیح مختصری که شما دادین کسی نمیتونه راهنمایتون کنه حالا یک تعمیرکار نتونست تعمیر کنه دلیل نمیشه باقی هم نمیتونن تعمیر کنن

hamid206
21st June 2013, 00:31
درود:فقط پول میگیرن تعمیر کارها تا حالا تقریبا100تومن خرج کردم .لطفا منو راهنمایی کنید چطوری نوع سنسور وایسیو را که گفتین پیدا کنم

m.aminifar
21st June 2013, 00:41
درود:فقط پول میگیرن تعمیر کارها تا حالا تقریبا100تومن خرج کردم .لطفا منو راهنمایی کنید چطوری نوع سنسور وایسیو را که گفتین پیدا کنم

دوست گرامی در وهله اول رعایت ادب یکی از قوانین اصلی سایت هست لطفا رعایت کنید

شما مدل خودرو و تک یا دوگانه سوز بودن خورو عنوان کنید

ebi n1
21st June 2013, 02:00
شما به یک تکنیسین انژیکتورمراجه کنید و بگید 3 رشته سیم دریچه گاز را تکی تکی نوار چسب بپیچد اگر مشکلت حل نشد دوباره پیام بده

hamid206
23rd June 2013, 00:00
خودروی من بنزینی هست دوگانه سوز هم نکردم تا حالا

aghil1
24th June 2013, 15:20
شما استپرموتور رو عوض کردید یا پتانسیومتر دریچه گاز
اگه موقعی که گاز میخوره به دیاگ وصلش کنید مشخص هست که پارامتر کدوم سنسور صحیح نیست در مرحله اول اون سنسور بعد سیم کشی و بعد ایسیو میتونه مشکل داشته باشه با عوض کردن همینطوری قطعه فقط بیجهت هزینه میکنید
حتی فشنگی اب هم میتونه دلیل گاز خودن باشه دوست عزیز

gholamali
27th June 2013, 18:28
سلام 1/ ابتدا سوکت اصلی دسته سیم ورودی انزکتور و مهره اب و دریچه گاز چک کنید ممکن است بخاطر شستشو اب به داخل سوکت نفوذ و رسوب کرده باشد 2 / اگر سوکت سالم بود سنسور دریچه گاز را با نوع شرکت دینا پارت تعویض نمایید با سپاس از اساتید

بابابرقی
27th June 2013, 19:49
دوستان من یه پراید 132 دارم مدل 89 که در هنگام رانندگی لحظه ای برق ماشین قطع و وصل میشه
بعضی مواقع هم موقع زدن راهنما یه صدای خیلی کم از در سمت راننده میاد مثل اینکه قفل مرکز بخواد عمل کنه ولی یرای صدم ثانیه
البته بنظرم که قطعی برق ماشین در حد صدم ثانیه موقعی که کولر کار میکنه بیشتر اتفاق میافته

بابابرقی
27th June 2013, 20:48
خبری نیست دوباره باید ببندم برم فردا بیام

TuneUp_Vahab
27th June 2013, 21:46
با سلام :

دوست عزیز ، اتصال آهن را چک نمایید .

IRANIA
27th June 2013, 22:44
دوستان من یه پراید 132 دارم مدل 89 که در هنگام رانندگی لحظه ای برق ماشین قطع و وصل میشه
بعضی مواقع هم موقع زدن راهنما یه صدای خیلی کم از در سمت راننده میاد مثل اینکه قفل مرکز بخواد عمل کنه ولی یرای صدم ثانیه
البته بنظرم که قطعی برق ماشین در حد صدم ثانیه موقعی که کولر کار میکنه بیشتر اتفاق میافته

سلام
دوست عزیز من این مشکل را با پراید صبا داشتم که پس بستن لامپ زنون 18000 یه لحظه کلیومتر و آمپرها قطع می شد یا استارت نمی زد پس از باز کردن لامپ ها مشکل حل شد
سرباطری ها را چک کنید شل یا سولفاته نباشد فرمایش جناب گلستان را هم حتما بررسی کنید اگر وسیله پرمصرف اضافی مانند پژکتور یا زنون و یا سیستم صوت نصب شده قطع کنید
موفق باشید

hamid206
27th June 2013, 23:14
71019قطعه ای که من تعویض کردم وهیچ سودی برام نداشت

IRANIA
28th June 2013, 22:54
71019قطعه ای که من تعویض کردم وهیچ سودی برام نداشت

دوست عزیز این قطعه ای که شما تعویض کردید ربطی به برق ندارد

hamid206
29th June 2013, 17:46
دوستان اخرش چکار کنم به تنظیم موتور دوباره مراجعه کنم یا برقکار

m.aminifar
29th June 2013, 22:15
دوستان اخرش چکار کنم به تنظیم موتور دوباره مراجعه کنم یا برقکار

شما باید به کسی مراجعه کنید که به دو هر رشته کاری اشنایی داشته داشته باشه تا بتونه ایراد کار رفع کنه

hamid206
30th June 2013, 18:11
شما باید به کسی مراجعه کنید که به دو هر رشته کاری اشنایی داشته داشته باشه تا بتونه ایراد کار رفع کنهدرود .متاسفانه من به یه برقکار که حرفه اب هم بود همه هم تاییدش میکردن مراجعه کردم گفت اصلا این مشکل از برق بوجود نمیاد واین کار تنظیم موتور هست

vafadar
6th July 2013, 13:03
دوست عزیز شما پتانسیومتر دریچه گاز که مقابل اهرم گاز که سیم گاز میفته روش و با دوتا پیچ و یک فیش سه سر بهش وصل میشه رو عوض کنید