PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : B.M.34

tune.top
25th February 2013, 11:06
با سلام خدمت دوستان/B.M34 برام اوردن که اب پاشش کارنمیکرده واشتباهی رله مه شکن براش عوض کردن وقتی که خودم دیدم دیدم که فیوزسوخته و بعد اون چراغ های جلو یه سره شده رله چراغ ها رو هم عوض کردم بازم خوب نشد/کسی عکس از مدار پشتش که مربوط به چراغ هاباشه داره

mnsb13600
25th February 2013, 13:01
با سلام خدمت دوستان/B.M34 برام اوردن که اب پاشش کارنمیکرده واشتباهی رله مه شکن براش عوض کردن وقتی که خودم دیدم دیدم که فیوزسوخته و بعد اون چراغ های جلو یه سره شده رله چراغ ها رو هم عوض کردم بازم خوب نشد/کسی عکس از مدار پشتش که مربوط به چراغ هاباشه داره

دقیقا همرا روشن شدن چراغهای جلو بوق هم ندارد و پمپ اب پاش هم کار نمی کند ؟
نور بالا پایین نمی شود ؟

tune.top
25th February 2013, 17:00
دقیقا همرا روشن شدن چراغهای جلو بوق هم ندارد و پمپ اب پاش هم کار نمی کند ؟
نور بالا پایین نمی شود ؟

همه چیزش درسته فقط چراغ های سو پایین دائم روشنن

tune.top
25th February 2013, 20:07

کسی نقشه مدار چراغ های جلو ازbm vرو نداشت

mnsb13600
26th February 2013, 01:56

اون ای سی بزرگه روی برد کوچیک رو چک کن پایه هاشو مشکل می تونه مال اون باشه

tune.top
26th February 2013, 13:31
اون ای سی بزرگه روی برد کوچیک رو چک کن پایه هاشو مشکل می تونه مال اون باشه

ازوقتی که رله مه شکن رو اشتباهی عوض کردن این مشکل پیش اومده قسمت ای سی ها سالمهBMسالمه/رله مه شکن رو برمیدارم بازم چراغ ها دائم روشنن

tune.top
1st March 2013, 19:44
همچنان منتظرنظردوستان هستیم

حميد ذوالعلا
1st March 2013, 19:52
سلام
دوست عزيز شما bm تست هم گذاشتيد ؟

tune.top
1st March 2013, 20:10
سلام
دوست عزيز شما bm تست هم گذاشتيد ؟
بله BMتستی گذاشتم/داستان خراب شدنش رو هم گذاشتم

حميد ذوالعلا
1st March 2013, 20:42
بله BMتستی گذاشتم/داستان خراب شدنش رو هم گذاشتم
سلام
كل داستان شما را خواندم ولي ذكر نكرديد كه bm تستي گذاشتيد.
مدار برد شما در قسمت شبكه قطع شده.برد را توسط ذره بين با دقت بررسي كنيد.

tune.top
1st March 2013, 20:54
سلام
كل داستان شما را خواندم ولي ذكر نكرديد كه bm تستي گذاشتيد.
مدار برد شما در قسمت شبكه قطع شده.برد را توسط ذره بين با دقت بررسي كنيد.
حق باشماست/ قسمت شبکه رو هم چک کردم موردی ندارهBMدست نخوردست نو هستش مال206SD 91 هستش ازوقتی که رله اب پاش رو اشتباهی تعویض کردن اینطوری شده فعلا یه BMازخودم بهش دادم تا اینو درستش کنم/اگه شکل مدار چراغ ها رو داشته باشیم عالیه

m.aminifar
2nd March 2013, 00:46
حق باشماست/ قسمت شبکه رو هم چک کردم موردی ندارهBMدست نخوردست نو هستش مال206SD 91 هستش ازوقتی که رله اب پاش رو اشتباهی تعویض کردن اینطوری شده فعلا یه BMازخودم بهش دادم تا اینو درستش کنم/اگه شکل مدار چراغ ها رو داشته باشیم عالیه

دوست گرامی اگر ایراد از شبکه نباید برفپاکن و بوق هم کار کند شما مدار فرمان رله چراغ تابرد گیرنده همان برد کوچک تا ایسی ها کوچک این برد تست بوق بگیرین ایسی پیدا و تعویض کنید

ramin_martik
22nd June 2013, 15:01
دوستان عزیز کسی در مورد برد عمود در bm34 اطلاعاتی داره
منظورم نقشه با توضیحات

ebi n1
13th July 2013, 04:55
شاید زمانیکه رله را تعویض کردید قلعها پاشیدند و مدار اتصالی کرده شما مداریکه منفی برای تحریک رله میدهد قطع کنید اگر باید چراغها خاموش بشود اگر خاموش شد مسیر مورد دارد اگر نشد خود رله مشکل دارد برای اینکه بتوانی ایراد مسیر را بگیری از بعد از قطع شدن تا روی ایسی UL2003 با اهمتر بگیرید هر کدام که بیزر زد همان پایه را از برد جدا کنید و لامپ تست را پروپ مسبت باطری و نوک لامپ تست را روی ان پایه ایسی که از مدار جدا کرده اید بگذارید بعد نور پایین بزنید اگر خاموش و روشن شد ایسی درست است فقط شما با یک سیم به پایه ایسی و به تحریک رله وصل کنید اگر لامپ داعما روشن بود ایسی را تعویض کنید