PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار تاخو سافت ورژن Tachosoft 23.1

m.aminifar
27th February 2013, 02:13
نرم افزار تاخو سافت ورژنTachosoft 23.1 برنامه مورد نظر پسورد دارد و فقط برای اعضای فعال تالار خودرو پسورد ارسال می شود

دوستان keyfile در بخشی که نرم افزار دخیره میکنید قرار دهید بدون keyfile نرم افزار کار نمی کند

پسورد:tavana group

hojjatzare
27th February 2013, 02:42
باسلام و خسته نباشید خدمت اقای امینی فر
استاد اگر امکانش هس پسورد نرم افزارو اپلود کنید
باتشکر

hz_hamed
28th February 2013, 19:09
با سلام خدمت جناب امینی فر اگر امکان دارد پسورد را برای بنده ارسال کنید

tune.top
28th February 2013, 20:03
نرم افزار تاخو سافت ورژنTachosoft 23.1 برنامه مورد نظر پسورد دارد و فقط برای اعضای فعال تالار خودرو پسورد ارسال می شود

دوستان keyfile در بخشی که نرم افزار دخیره میکنید قرار دهید بدون keyfile نرم افزار کار نمی کند

سلام اقای امینی فرخسته نباشید/اگه امکانش هست پسورد رو برام بفرستید ممنون ازشما

tuneup 1
28th February 2013, 20:50

با درود اگه لطف کنید پسورد را واسه بنده ارسال کنید با تشکر

aidin.r.o
1st March 2013, 00:15
با عرض سلام و تشکر فراوان بخاطر آپلود این نرم افزار در انجمن .
جناب امینی فر لطفا محبت کنید و پسورد فایل رو برای بنده هم بفرستید
با تشکر مجدد .

m.aminifar
1st March 2013, 02:04
دوستان پسورد این برنامه برای کاربران فعال ارسال می شود برای پربارشدن سایت لطفا همکاری کنید تا هم تجربه خود ودیگران بالا برود

carelectronic
1st March 2013, 20:06
سلام اگه میشه پسوورد رو برای بنده هم بفرستید
با تشکر

tuneup 1
1st March 2013, 20:42
دوستان پسورد این برنامه برای کاربران فعال ارسال می شود برای پربارشدن سایت لطفا همکاری کنید تا هم تجربه خود ودیگران بالا برود

با درود
با نهایت احترامی که واسه این سایت و کلیه دوستان و جنابعالی قائلم لطفا بفرمایید تعریف کاربر فعال از نظر شما چیست؟نوشتن پستهای زیاد تبلیغاتی و خبری؟یا دادن اطلاعات غلط و تست نشده و برامده از حدسیات الکی؟یا راهنمایی و جوابهای هر چند اندک ولی مطمئن؟و در نهایت اکثر اعضای محترم سایت بابت استفاده از اطلاعات حق اشتراک میپردازند
با تشکر از زحمات تک تک اعضای خانواده کیانست:0018:

m.aminifar
1st March 2013, 21:19
در
با درود
با نهایت احترامی که واسه این سایت و کلیه دوستان و جنابعالی قائلم لطفا بفرمایید تعریف کاربر فعال از نظر شما چیست؟نوشتن پستهای زیاد تبلیغاتی و خبری؟یا دادن اطلاعات غلط و تست نشده و برامده از حدسیات الکی؟یا راهنمایی و جوابهای هر چند اندک ولی مطمئن؟و در نهایت اکثر اعضای محترم سایت بابت استفاده از اطلاعات حق اشتراک میپردازند
با تشکر از زحمات تک تک اعضای خانواده کیانست:0018:

دوست گرامی درست کاربر حق اشتراک پرداخت می کند فکر می کنید این هزینه اندکی که توسط کاربر پرداخت می شود با جواب گرفتن یک سوال و یا یک دامپ که باعث به نتیجه رسیدن کار می شود جبران میکند در همین سایت های خارجی که مثل ما در زمینه تعمیرات خودرو فعالیت می کنند برای یک کد سوییچ که به کاربرخود می دهند 10 پوند دریافت می کنندبا اینکه حق اشتراک سالیانه هم پرداخت کرده حال بماند باقی مثایل
من خودم زمانیکه وارد کار تعمیرات ایسیو به صورت حرفه ای شدم بابت یک DVD که نقشه های ایرانخودرو و سایپا در ان بود 500هزار تومان پرداخت کردم و همه بصورت رایگان در سایت اپلود کردم بدون هیچ چشم داشتی ولی یکسری از کاربران فقط به فکر منافع شخصی خود هستن مثال در یکی ازپست ها که برای چند وقت پیش بود نقشه ویا دامپی داشت که یکی از دوستان نیاز داشت و این اقا برگشت گفت دوست ندارم اپلود نمی کنم در صورتی که همین اقا کل سایت از نظر اطلاعات جارو کرده بود

tuneup 1
1st March 2013, 21:42
سلام
دوست عزیزم اقای امینی فر
بنده تلاشهای شما و دوستان دیگر رو هرگز کتمان نکردم اصلا هم دوست ندارم بحثی ایجاد بشه حتی اجازه دارید پستهای من رو پاک کنید منظورم این بود که ملاک فقط تعداد پست و ستاره ها واسه فعال بودن نیست
در مورد اشخاصی هم که فرمودید درسته اینگونه افراد بسیار هستند که خود بنده هم برخورد داشتم باهاشون
بنده شخصا دوستدار پیشرفت ایرانی هستم و از دادن اطلاعات در حد و توان خودم به دوستان سایت که هیچ حتی به همکاران شهر خودم هم دریغ نمیکنم
اگر هم توجه کنید در برنامه تبدیل اقای همت زاده اس سی یو ohv هم هست که فکر نکتم کسی روی ماشین دیده باشه این ای سی یو رو بنده واسه اقای همت زاده فرستادم و ایشون زحمتشو کشیدن که به احتمال یک در هزار هم اگه کسی برخورد داشت لنگ نمونه
این حرفها واسه گرفتن پسورد نبودا:(81):
تشکر تشکر:lay:

aidin.r.o
1st March 2013, 22:03
جناب امینی فر
ما تازه کارها هم دوست داریم مشارکت بیشتری داشته باشیم ولی وقتی اطلاعاتمون کمه و نمیتونیم مثه اساتید وارد هر بحث و مشکلی بشیم ترجیح میدیم که سکوت کنیم تا اینکه با اظهار نظر غلط دوستان رو دچار اشتباه و مشکل بیشتر نکنیم !
این رو شما به حساب کمی فعالیت و استفاده یک جانبه و یک طرفه از اطلاعات و زحمات دیگران قرار ندید .
به هر حال شما صاحب این فایل هستی و اگر دوست نداری نمیشه . . . !

ممنون.

m.aminifar
2nd March 2013, 00:36
پسورد برنامه مورد نظر در پست اول ارسال شد

پسورد :tavana group

hojjatzare
4th March 2013, 02:30
سلام اقای امینی فر خسته نباشید
نرم افزار موقع بازکردن ارور میده اگه ممکنه راهنمایی کنین.
باتشکر67369

m.aminifar
4th March 2013, 11:29
سلام اقای امینی فر خسته نباشید
نرم افزار موقع بازکردن ارور میده اگه ممکنه راهنمایی کنین.
باتشکر67369

شما پارت 4و7 دوباره دانلود کنید

0111mohammad
4th March 2013, 12:10
سلام مهندس
در صورت امکان پسورد رو برای بنده ارسال نمایید.. البته اگه صلاح میدونید..
متشکرم

tuneup 1
4th March 2013, 15:32
سلام مهندس
در صورت امکان پسورد رو برای بنده ارسال نمایید.. البته اگه صلاح میدونید..
متشکرم

با درود
اقای امینی فر لطف کردند و پسورد رو به صورت عمومی در چند پست بالاتر و پست اول گذاشتند

islamnik
12th March 2013, 13:12
پسورد برنامه مورد نظر در پست اول ارسال شد

پسورد :tavana group

با سلام به شما جناب امینی فر
مهندس میشه یه توضیح مختصری از روش نصب برنامه توضیح دهید آیا به ترتیب باید نصب شوند یا نه و برنامه keyfile کجا باید نصب شه و کی؟مرسی از لطفت

sajadnasirpor
12th March 2013, 13:22
سلام با اجازه آقای امینفر دوست عزیز نیازی به نصب برنامه نیست شما برنامه رو هر کجا که کپی میکنید keyfile رو هم اونجا کپی کنید و فایل رو اجرا کنید

islamnik
12th March 2013, 17:42
سلام با اجازه آقای امینفر دوست عزیز نیازی به نصب برنامه نیست شما برنامه رو هر کجا که کپی میکنید keyfile رو هم اونجا کپی کنید و فایل رو اجرا کنید

ممنون از شما همشهری محترم
آیا تمامی 11 پارت رو با یک پسورد اجرا میکنیم درسته؟اگر چنین هست بعد از اجرا دو خطا میزنه.
منظور من اینه که از پارت یک تا 11 به ترتیب اجرا بشه سرانجام keyfile اینطوره؟لطفا توضیح مختصر

sajadnasirpor
12th March 2013, 18:03
سلام بله دوست عزیز بعد از دانلود همه پارت ها فایل رو اکسترک کنید و تا برنامه رو باز کنه بعد کیفیل برنامه رو اونجایی که برنامه رو سیو کردین بزارین تا برنامه اجرا بشه اگه موقع اکسرک برنامه ارور 11 و یا 7 رو میده اون پارت رو دوباره دانلود کنید

m.aminifar
13th March 2013, 01:26
ممنون از شما همشهری محترم
آیا تمامی 11 پارت رو با یک پسورد اجرا میکنیم درسته؟اگر چنین هست بعد از اجرا دو خطا میزنه.
منظور من اینه که از پارت یک تا 11 به ترتیب اجرا بشه سرانجام keyfile اینطوره؟لطفا توضیح مختصر

دوست گرامی شما تمام فایل ها در یک فولدر ذخیره کنید فایل keyfile در همان فولدر ذخیره کنید حال یکی از فایل های زیپ EXTRACT HERE کنید زمانیکه از شما پسورد خواست پسورد وارد کنید یکبار که پسورد وارد کنید برای تمامی فایل ها کافی هست
شما از اخطاری که سیستم میده یک عکس اپلود کنید

shidasp
15th March 2013, 16:12
سلام جناب امين فر لطف ميكنيد و پسورد برنامه رو به من هم بديد ممنون ميشم.سلامت باشيد

TuneUp_Vahab
15th March 2013, 21:51
سلام جناب امين فر لطف ميكنيد و پسورد برنامه رو به من هم بديد ممنون ميشم.سلامت باشيد

با سلام :

دوست عزیز ، پسورد فایل در پست 13 در اختیار کاربران قرار داده شده است لطفا قبل از ارسال پست ، تاپیک را کامل مطالعه نمایید .

m.aminifar
15th March 2013, 22:19

دوست گرامی پسورد برنامه هم در پست 1 و هم 13 ارسال شده لطفا توجه کنید به ارسالات

به دلیل ارسالات بی مورد تایپیک بسته شد