PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خروجی ایمو به کجا وصل میشه؟

darkness.signals
1st March 2013, 17:49
خروجی ایمو بلایزر به کدام پین ای سی یو متصل میشه؟(مثلا زیمنس-پراید)
چرا هنوز ایمو نمیتونه جلو سرقت خودرو رو بگیره؟
غیر از بی کد کردن البته.شنیدم ساده تر از این حرفاست.

حميد ذوالعلا
1st March 2013, 20:27
خروجی ایمو بلایزر به کدام پین ای سی یو متصل میشه؟(مثلا زیمنس-پراید)
چرا هنوز ایمو نمیتونه جلو سرقت خودرو رو بگیره؟
غیر از بی کد کردن البته.شنیدم ساده تر از این حرفاست.
سلام
دوست عزيز سيستم ضد سرقت جلوگيري از روشن شدن موتور بدون كليد صاحب خودرو ميكندو بسادگي هم قابل هك كردن نيست.و در برخي موارد غير ممكن.
اكثر سرقتهاي خودرو ايمودار.موتور خاموش است.

پین 56.

darkness.signals
1st March 2013, 20:43
مرسی جواب دادین.تو نقشه من 56 رو نوشته عیب یاب (k line)
ای سی یو ایمو دار فرق داره با معمولی؟
در هر صورت اگه بخوام راجع به پروتکل ارتباطی بین ایمو و ای سی یو بدونم باید چیکا کنم؟ارتباط تک سیم یه طرفست دیگه(از ایمو به ای سی یو)؟
عذر میخوام که سوالاتم خیلی چیپه!
من از ماشین چیزی نمیدونم.طراح مدارم.

tuneup 1
1st March 2013, 21:49
مرسی جواب دادین.تو نقشه من 56 رو نوشته عیب یاب (k line)
ای سی یو ایمو دار فرق داره با معمولی؟
در هر صورت اگه بخوام راجع به پروتکل ارتباطی بین ایمو و ای سی یو بدونم باید چیکا کنم؟ارتباط تک سیم یه طرفست دیگه(از ایمو به ای سی یو)؟
عذر میخوام که سوالاتم خیلی چیپه!
من از ماشین چیزی نمیدونم.طراح مدارم.
بادرود بله فرق داره و ارتباط بین ای سی یو و ایمو با R-LINE هستش

darkness.signals
1st March 2013, 23:04
پس اینی که من دارم معمولی هستش.ممنون بازم.
راجع به پروتکل ارتباطی چی؟
باید استاندارد باشه نه؟
یعنی هر ایمو میتونه با هر ای سی یو کار کنه! آره؟

tuneup 1
1st March 2013, 23:51
پس اینی که من دارم معمولی هستش.ممنون بازم.
راجع به پروتکل ارتباطی چی؟
باید استاندارد باشه نه؟
یعنی هر ایمو میتونه با هر ای سی یو کار کنه! آره؟
بعید میدونم اینچنین باشه
حتی واسه عیب یابی ساده هم چندین پروتکل عیب یابی وجود داره.یا ایموبلایزری مثل بوش مستقیما به ایسیو ربط داره و در مقایسه 206 وپراید با اینکه ایسیو s2000 هستن داستانه کاملا متفاوتی وجود داره
میتونید واسه کسب اطلاعات بیشتر بخش ایموبلایزر سایت رو مطالعه(کامل)بفرمایید

darkness.signals
3rd March 2013, 11:36
میتونید واسه کسب اطلاعات بیشتر بخش ایموبلایزر سایت رو مطالعه(کامل)بفرمایید
عنوان ها رو خوندم همش راه های بیکد کردن و تعریف کلید بود.
ظاهرا شما اطلاعاتت کم نیس.با اون یک سیمی که بین ایمو و ایسیو هست واقعا داده رد و بدل میشه یا یه چیزی تو مایه های enable pin هستش؟
و اینکه از کجامیتونم نقشه pinout ایسیو زیمنس ایمو دار رو پیدا کنم.اونی که من دارم معمولی هست.

alihi53
3rd March 2013, 14:10
ظاهرا شما اطلاعاتت کم نیس.با اون یک سیمی که بین ایمو و ایسیو هست واقعا داده رد و بدل میشه یا یه چیزی تو مایه های enable pin هستش؟
و اینکه از کجامیتونم نقشه pinout ایسیو زیمنس ایمو دار رو پیدا کنم.اونی که من دارم معمولی هست.

خدمت شما

tuneup 1
3rd March 2013, 16:18
با درود
دوست عزیز اگه اطلاعاتی که مد نظر شما فقط در مورد زیمنس هستش قسمتی از نقشه زیمنس بایفول رو گذاشتم همانطور که میبینید پین 53 ایسیو به 5 ایمو مربوط به r-line یا همان خط ارتباطی بین این 2 هست و از این مسیر دیتا ارسال و دریافت میشه پین 8و7 ایمو هم به کانکتور عیب یابی متصله که واسه عیب یابی و کد دهی و برنامه ریزی استفاده میشه
ولی به عنوان مثال در 206 اطلاعات با شبکه can ارسال میشه که گستردگی بیشتری داره و جالب اینکه شما اگه کانکتور abs پژو 206 رو در بیاری ماشین روشن نمیشه دلیلشم قرار گرفتن یونیت abs بین bsi یا همان واحد مرکزی با ایسیو هستش
و یک نکته دیگه اینکه فکر میکنم در ایسیو جدید خودروی رانا که ساخت زیمنسه از can واسه تبادل اطلاعات ایمو استفاده میشه که در عکس هم پینهای اونو میبینید(76و77) البته شماره پینها و نوع قطعات ارتباطی در ایسیو های دیگه متفاوته منظور تعریف ماهیت سیستم بود
در ضمن بنده توصیه میکنم شما عضو گروه vip بشید تا اطلاعات وسیعتری در دسترس قرار بگیره و موجب درک صحیحتر شما از سیستم بشه