PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با bitlocker

saghis
3rd March 2013, 03:24
سلام
دوستان من هاردم رو 5 تا درایو کردم (هارد جدید خریدم)حالا میخوام از طریق bitlocker روی درایو Fپسورد بذارم، اما حالا که میخوام اینکار رو بکنم، هنگام راست کلیک روی درایو مورد نظر گزینه Turn on bitlocker وجود نداره.و این گزینه تنها برای درایو C فعاله.هارد قبلی این مشکل رو نداشت.

تو کنترل پنل هم که میرم تو قسمت bitlocker تنها درایو c رو نشون میده و امکان اضافه کردن دیگر درایوها وجود ندارد.؟؟؟!!!!
حال من چطور این درایو رو با bitlocker قفل کنم؟ اخه نمیخوام از برنامه های دیگراستفاده کنم.

لطفا راهنمایی کنید...

saghis
3rd March 2013, 19:42
بد پارتیشن بندی شده؟؟؟؟

M.Salehi
4th March 2013, 20:23
سلام
دوستان من هاردم رو 5 تا درایو کردم (هارد جدید خریدم)حالا میخوام از طریق bitlocker روی درایو Fپسورد بذارم، اما حالا که میخوام اینکار رو بکنم، هنگام راست کلیک روی درایو مورد نظر گزینه Turn on bitlocker وجود نداره.و این گزینه تنها برای درایو C فعاله.هارد قبلی این مشکل رو نداشت.

تو کنترل پنل هم که میرم تو قسمت bitlocker تنها درایو c رو نشون میده و امکان اضافه کردن دیگر درایوها وجود ندارد.؟؟؟!!!!
حال من چطور این درایو رو با bitlocker قفل کنم؟ اخه نمیخوام از برنامه های دیگراستفاده کنم.

لطفا راهنمایی کنید...

سلام
دوست عزیز احتمالا فرمت پارتیشن درایو C با بقیه فرق داره البته یه احتمال هست
بازم نرم افزار رو پاک و دوباره نصب کنید
نتیجه رو اعلام کنید
موفق باشید

saghis
5th March 2013, 01:39
آخه فرمت همه یکیه و با ویندوز پارتیشن بندی شده!! عکس رو ببینین 67402