PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بخش سوالات و مشکلات پاور ساپلای و درایوهای نوریdvdrw.cdrw

davodpor
21st March 2010, 18:12
با سلام دراین تایپک سوالات مربوطه به درایوهای نوری dvdrw&cdrw/cdrom.dvdrom مطرح میگردد

majid_electronic
24th August 2010, 23:18
سلام خسته نباشید
من یه دابلیکیتور ذلرم یک به جند
مشکلش اینه که مشتریه من به این دستگاه کد داده ولی کد را فراموش کرده من برای تعمیر این دستگاه از شما راهنمایی میخوام مدل دستگاه نیز سوزوکی می باشد خیلی ممنون میشم جوابمو بدین با تشکر از شما

morteza 0228
25th August 2010, 00:33
سلام خسته نباشید
من یه دابلیکیتور ذلرم یک به جند
مشکلش اینه که مشتریه من به این دستگاه کد داده ولی کد را فراموش کرده من برای تعمیر این دستگاه از شما راهنمایی میخوام مدل دستگاه نیز سوزوکی می باشد خیلی ممنون میشم جوابمو بدین با تشکر از شما

با سلام
دوست عزیز شما اسم و مدل و شماره ic های حافضه و flash رو ذکر کنید چون کلمات به کار رفته نا مفهوم هستن
با تشکر

majid_electronic
29th August 2010, 01:53
سلام وخسته نیاشید
من یک دابلیکیتور ساتا دارم مدلی که روی ان نوشته zeus می باشد مشتریه من به این دستگاه کد داده ولی کد ان را فراموش کرده من برای تعمیر این دستگاه از شما راهنمایی می خواهم
ای سی حافضه این دستگاه نیز به شرح زیز می باشد
mx 162
25L1605AM20
خیلی ممنون میشم من را راهنمایی کنید با تشکر

majid_electronic
31st August 2010, 22:50
سلام خستع نباشید
من یک دابلیکیتور ساتا دارم مدلی که روی آن نوشته zeus می باشد مشکل این دستگاه این است که مشتریه من به این دستگاه کد داده ولی کد آن را فراموش کرده من برای تعمیر این دستگاه از شما راهنمایی می خواهم
ای سی حافضه این دستگاه به شرح زیر می باشد
mx 162
25L1605AM20
خیلی ممنون میشم من را راهنمایی کنید با تشکر

علي اصلاني
1st November 2010, 23:40
با سلام

درب رايتر LG من خيلي كند باز و بسته ميشه حتي بعضي وقت ها اصلا باز نميشه تسمه ، فولي و موتور رو تعويض كردم ولي مشكل حل نشد.ممنون ميشم راهنمائي كنيد.

با تشكر

mahmoodgl
1st January 2011, 01:01
با سلام

درب رايتر LG من خيلي كند باز و بسته ميشه حتي بعضي وقت ها اصلا باز نميشه تسمه ، فولي و موتور رو تعويض كردم ولي مشكل حل نشد.ممنون ميشم راهنمائي كنيد.

با تشكر
سلام به احتمال زیاد تسمه شما مناسب نیست یا داخل ریل اسانسور چیزی گیر کرده

SALEH
8th April 2011, 14:03
باعرض سلام وخسته نباشید.
من یک دی وی دی رایترال جی دارم.ایکن دی وی دی رام ازmy computerحذف شده ودرقسمت سخت افزارها
هم علامت زردرنگی گذاشته شدده است.کابلهاراچک کردم ولی مشکل حل نشد.لطفادرحل مشکل کمک بفرمایید.باتشکر

andy2010
10th April 2011, 02:44
با سلام من یک دی وی دی رایتر سوزوکی دارم که یک بار اشتباه کابل برق اونو بر عکس زدم حالا وقتی که

سی دی یا دی وی دی رو درونش قرار می دی سی دی ذور می زنه اما لود نمی شه یعنی هیچی نشون نیم ده

لطفا راهنمایی فرمایید

با تشکر

با سلام من یک دی وی دی رایتر سوزوکی دارم که یک بار اشتباه کابل برق اونو بر عکس زدم حالا وقتی که

سی دی یا دی وی دی رو درونش قرار می دی سی دی ذور می زنه اما لود نمی شه یعنی هیچی نشون نیم ده

لطفا راهنمایی فرمایید

ARIYA
10th April 2011, 03:27

لطفا راهنمایی فرمایید

با تشکر

درود
دوست عزیز برای مطرح کردن دوباره مشکل حداقل 24 ساعت صبر کنید اگر پاسخی
دریافت نکردید مجدد مطرح کنید نه اینکه بعد از 2 ساعت دوباره تاپیک را بالا بیاورید

کلا دی وی دی درایوها نسبت به اتصال برعکسولتاژ ها بسیار حساس هستند و بلافاصله
دچار مشکل سخت افزاری میشوند که اگر خیلی شانس بیاورید چند قطعه در مسیر
ولتاز 5 ولت خراب شده باشد در غیر اینصورت صدمه اصلی به ایسی های مدار
میرسد که متاسفانه قابل جبران نیست . شما با باز کردن دستگاه به طور ظاهری بررسی
کنید اگر آیسی های مدار نترکیده باشند با اهمتر مسیر ولتآژ5 را دنبال کنید تا به قطعات معیوب برسید

andy2010
10th April 2011, 03:44
درود
دوست عزیز برای مطرح کردن دوباره مشکل حداقل 24 ساعت صبر کنید اگر پاسخی
دریافت نکردید مجدد مطرح کنید نه اینکه بعد از 2 ساعت دوباره تاپیک را بالا بیاورید

کلا دی وی دی درایوها نسبت به اتصال برعکسولتاژ ها بسیار حساس هستند و بلافاصله
دچار مشکل سخت افزاری میشوند که اگر خیلی شانس بیاورید چند قطعه در مسیر
ولتاز 5 ولت خراب شده باشد در غیر اینصورت صدمه اصلی به ایسی های مدار
میرسد که متاسفانه قابل جبران نیست . شما با باز کردن دستگاه به طور ظاهری بررسی
کنید اگر آیسی های مدار نترکیده باشند با اهمتر مسیر ولتآژ5 را دنبال کنید تا به قطعات معیوب برسید

تشکر از راهنمایی و سایت جالب شما

omid.akbari
6th May 2011, 16:20
سلام بر دوستان
DVDRWسونی
روشن نمیشود.قطعات مذکور تست شد.سالم بودند.ممنون از راهنماییتون
برکت خداوند با شما باد.آمین

omid.akbari
11th May 2011, 11:16
با تشکر از دوستان
طرح سوال از من
پاسخ از من.ایول به من