PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در دنده عقب پراید

nadeya1
16th March 2013, 01:00
سلام دوستان

پراید من موقع ای که با دنده عقب حرکت میکنم بعد از حرکت خودش خلاس میشود. لطفا بگید علتش چیه ممنونم  

حميد ذوالعلا
16th March 2013, 01:31
سلام دوستان

پراید من موقع ای که با دنده عقب حرکت میکنم بعد از حرکت خودش خلاس میشود. لطفا بگید علتش چیه ممنونم
سلام
دسته موتور را چك كنيد.
در غير اينصورت گيربكس مشكل دارد.

Hasan Shabani
16th March 2013, 01:58
سلام دوستان

سلام دوست عزیز این ایراد جدیدا توی اکثر پرایدها هستش
یا اهرم دنده عقب از داخل گیربکس خرابه و یا خود دنده رد میکنه

slam
30th July 2015, 14:54
اگردنده قشنگ جامیره وبعدخلاص میکنه مربوط به ساچمه میل محکه داخل گیربکس اگه دنده ازهمون ابتدا خوب درگیرنمیشه وصدا میده مربودبه اهرم دنده عقبه

slam
3rd August 2015, 15:24
سلام خدمت اساتیدمحترم امروزبامشکل عجیبی با پرایدبرخوردم واون اینکه وقتی میخوای دنده عقب بهاش حرکت کنی دچارلرزش شدیدی میشه وکل ماشین دچارارتعاش میشه مواردچک شده گلدانی وسه راه هردوپلوس وتعویض انها تعویض صفحه کلاچ ودیسک وبلبرینگ اما عیب همچنان باقیست اگرکسی ازدوستان تجربه ای دراین مورد داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

veria
3rd August 2015, 23:49
سلام سیم کلاج زیرپدال درست نصب نشده

slam
4th August 2015, 14:50
ممنونم دوست عزیزاینم چک میکنم

slam
5th August 2015, 12:20
سیم هم چک وتعویض کردید ولی مشکل حل نشد بنظرشما این عیب ازفلاویل نمیتونه باشه

veria
5th August 2015, 15:54
سلام من دومورداینجور داشتم یکیش سیم کلاج جانبود زیر پدال ویکیدیگرساچمه باریک که روی میل ماهک وسط است جا ننداخته بودند شما بگویید که این ایراد چطور شروع شد ایا خودبخود یابعد ازبازوبسته کردن گیربکس

slam
6th August 2015, 15:10
سلام دوست عزیز ممنونم ازپاسختون گیربکس تعمیرشد دنده هاودنده برنجیهاباشفتها کامل تعویض شدند قبلا مشکلش جانرفتن دندها بود که دنده برنجی چهار وسه وپنچ شکسته بود که بعدتعمیراین مشکلات رفع شدند وگیربکس هیچ صدایی ندارد نرمال کارمیکنه دندها نرموروانند فقط مشکلش همینه وقتی میزنی دنده عقب وپاروازروکلاچ برمیداری کل ماشینو میلرزونه ساده تربگم من ترمزو نگه میدارم کلاچو ارام ویل میکنم ماشین درحالت ساکن که طبیعتا گیربکس هم حرکتی نداره حالت نیم کلاچه موتوروکل بدنه بشدت تکون میخورن مثل ماشین محورعقب وقتی قفل گاردونش خرابشه اینم همون حالتوداره

Amin sohrabi
6th August 2015, 16:44
دوست گرامی مشکل شما دوتا جا بیشتر نمیتونه باشه.اول:شفت دنده عقب.دوم خوده چرخ دنده عقب

slam
9th August 2015, 16:47
باتشکرازشمادوست عزیزشفت وچرخ دنده عقب تعویض شدندولی مشکل حل نشد

Amin sohrabi
9th August 2015, 21:44
دوست عزیز مشکل شما در چرخ دنده درگیر است اگر تعویض هم کرده باشید دوباره تعویض کنید ولی با قطعه استوک اصلی

slam
7th September 2015, 12:32
باتشکرفراوان ازراهنمایهای همه اساتیدبزرگوارمشکل حل شدی ایرادازشاسی ماشین بود که ضربه خورده بود وبست میل تعادل که به قسمت سرشاسی وصل میشه شکسته بود هنگام عقب رفتن یه چندثانتی جابجامیشدوباعث لرزش ماشین میگردید که باجوشکاری عیب برطرف گردید