PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد قطع شدن امواج وافای در مودم adsl

emadd69
24th March 2013, 21:03
سلام .خسته نباشید

من یه مودم tp-link td-w8910g دارم . مدتیه که وقتی با wifi وصل میشم خیلی قطعی دارم .در صورتی که با کابل هیچ گونه مشکلی ندارم . مثلا وقتی با لپ تاپ به نت وصل هستم هر نیم ساعت ، 2/3 مرتبه wifi قطع میشه . و هربار 1/2 دقیقه طول میکشه تا وصل شه .
راستی به دلیل اینکه فاصله لپ تاپ تا مودم زیاد هست و وای فای خود لپ تاپ امواج رو خوب نمیگیره ( به دلیل فاصله ) از یه مودم وای فای جانبی استفاده میکنم . قبلا مشکلی نداشتم .
مشکل از چی میتونه باشه دوستان ؟ چیکار باید کرد ؟

دوستان بنده 3 سال پیش این مودم رو خریدم و تا حالا کار میکنه . آیا نیاز هست ورژن firmware عوض کنم یا آپدیتش کنم ؟

TuneUp_Vahab
25th March 2013, 02:06
با سلام :

دوست عزیز ، مودم را با یک دستگاه دیگر تست شود ممکن است اشکال در لپ تاپ باشد . با استفاده از دکمه ریست پشت مودم ، به حالت اولیه درآورده مجددا کانفینگ و تست نمایید .

emadd69
25th March 2013, 14:13
ممنون دوست عزیز

گاهی اوقات با موبایل هم وصل میشم به وای فای همین مشکل قطع و وصل شدن هم دارم . فکر نمیکنم مشکل از لپ تاپ باشه .
دوست عزیز لطفا در مورد آپدیت کردن مودم هم یه توضیحاتی بفرمایید .

TuneUp_Vahab
26th March 2013, 22:37
با سلام :

دوست عزیز ، بنده چندین ساله که از مودم adsl معمولی و وای فای استفاده میکنم ولی تا به حال آپدیت نکردم و نیازی هم به این کار نیست و هر دو تا کانفینگ شده میباشند و به محض روشن کردن سیستم یا دستگاه های وای فای مستقیما به اینترنت وصل میشوند . موفق باشید .

TuneUp_Vahab
26th March 2013, 22:40
در ضمن فراموش کردم یه توصیه بکنم . کل برد را هیت گرفته و با تینر 20000 شستشو و اتصالات آنتن را نیز بررسی نمایید .

man123
26th March 2013, 23:39
چطوری می شود با مودم ای دی سی ال با وای فا به ریسیور وصل شد لطفا توضیح دهید ممنون

TuneUp_Vahab
27th March 2013, 10:26
با سلام :

دوست عزیز ، در تنظیمات وای فای در منوی دستگاه ، نیاز به انتخاب مودم مورد نظر هست SSID با SECURITY KEY را وارد نمایید دستگاه با وای فای ست خواهد شد .

man123
27th March 2013, 23:45
سلام در منوی دستگاه جایی برای انتخاب مودم نیست

TuneUp_Vahab
28th March 2013, 00:00
سلام در منوی دستگاه جایی برای انتخاب مودم نیست

ممکن نیست که نباشد نوع و مدل دستگاه را عنوان نمایید .
.

man123
28th March 2013, 00:20
سلام استار ست 2000 ایسی