PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمائی درخصوص نقشه وتعمیرات جاروبرقی ناسیونال 2000وات4سرعته

engi
26th March 2013, 17:26
با سلام خدمت دوستان عزیز یک جاروبرقی ناسیونال 2000وات 4 سرعته ژاپن دارم که از کار افتاده است مطمئن هستم که موتور نسوخته و سیم ها و اتصالات و رابطها نیزسالم و برق به دو سر موتور می رسد ولی جاروبرقی روشن نمی شود دلیل چیست

sadegh87
13th April 2013, 12:48
با سلام خدمت دوستان عزیز یک جاروبرقی ناسیونال 2000وات 4 سرعته ژاپن دارم که از کار افتاده است مطمئن هستم که موتور نسوخته و سیم ها و اتصالات و رابطها نیزسالم و برق به دو سر موتور می رسد ولی جاروبرقی روشن نمی شود دلیل چیست

سلام دوست عزیز این نوع از جاروها برای کم کردن دور موتور از سیم پیچی باشتک استفاده میکنن به همین دلیل باید تک تک سر های باشتک رو چک کنی احتمالا قطعی از اونجا هست که اگه باشه بایید ببریش بیش تعمیر کار

ASALAK
8th June 2013, 17:01
دوست عزیز

سیمی که از سیم جمع کن امده بیرون در این نوع جارو به یک فیوز وصل شده چک کن بین فیوز سالمه ؟

اگه سالم بود فیوز رو در بیار ودوسزر سیم دو طرف فیوز رو به به یک لامپ 100 واتی رشته ای متصل کن ( چراغ تست سری مخصوص ما تعمیر کاران (
یکی از کلیدها مثلا دور سرعت 2 رو بزن. حالا یک تکه سیم کوتاه بردار ودوسرش رو لخت کن و به دوسر هر قسمن مثلا بالشتک چپ بزن اگه لامپ روشن شد این بالشتک قطعی داره واگه نشد بالشتک راست .بعد به ته دوذغال را باسیم اتصال بده اگه روشن شد یکی از ذغالها کوتاه شده وبه کلکتور اتصال نمیکنه چک کن وعوضش کن وهمینطور برو جلو حتما پیداش میکنی
موفق باشی

h-honari
5th September 2013, 15:04
عزیزانی که مشکلشان حل میشود لطفا رفع عیب وسیله خود را به ما اعلام فرمایند که دیگران از تجربیات انان استفاده کنند

b_cral
5th February 2014, 17:58
با سلام خدمت تمامي عزيزان صفحه طرز نصب اين قطعه و طريقه تست آن80358

ASHKAN-NO
5th February 2014, 20:16
درود
عزیز من البته تجربه زیادی ندارم
ولی تا جایی که میدام این برد مربوط به
دیمر هست یا همون کنترل سرعت
طریقه نصب هم احتمالا دو عدد ورودی
ولتاژ 220 داره و دو عدد خروجی ولتاژ
برای موتور
باز هم منتظر مدیر بخش باشید تا پاسخ
کاملتری را بدهد

h-honari
7th February 2014, 00:07
در صورتی که موتور سالم است ابندا اورلد بغل موتور سیم وبرد الکترونیک وطبق تجربه شخصی عزیزانی که بردشون مشکل داره میتوانند برد را از مسیر خارج کنند مطمئنا به عمر موتور افزوده خواهد شد