PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال مودم

tahan4868
30th March 2013, 10:47
آیا می توان دو مودم رو به اینترنت وصل کرد؟ از طریق اتصال bridge...یک کانکشن برای مودم خود یکی هم برای شخص دیگر...از طریق برنامه شبیه ساز ویندوز vmware جواب داد...

amirpa
28th July 2013, 02:49
با سلام و خسته نباشید

اساتید محترم برای وصل کردن دو تا مودم روی یک خط آیا راهکاری وجود داره ؟
من هنگامی که یک مودم کانکت بود دومی را هرکاری کردم وصل نمیشد و علامت مثلث زرد را روی کانکشن می آورد.
درصورت ممکن راهنمایی فرمائید.

ازلطف شما ممنون و سپاسگزارم

ASHKAN-NO
28th July 2013, 03:09
درود
عزیز تا جایی که من اطلاع دارم این کار شدنی نیست
اگر هم بشه کمی سخت کانکت خواهد شد
شما می توانید یا از مودم وایرلس استفاده کنید
یا اینکه مودمی خریداری کنید که چند عدد خروجی پورت LAN
داشته باشه
این نظر من بود باز هم منتظر نظرات دیگر عزیزان
باشید شاید کسی راه حلی داشت
موفق باشید.
http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/bye.gif

amirpa
28th July 2013, 04:30
با سلام مجدد

استاد عزیز اول از سرعت پاسختان بسیار ممنونم, ودوم اینکه مشکل اصلی بنده خروجی lan نیست بلکه مانند همه کاربرها در ایران مشکل مشکل سرعت است. لذا تصمیم داشتیم اگر این مهم امکان داشت سه تا کاربر که از سه تا خط جداگانه باسرعتهای 128 - 512 & 256 هستند را یکی کرده و 2Gig گرفته و با دو مودم واستفاده از lan & wif همگی بتوانیم استفاده مطلوب از سرعتمان کنیم.
لازم به ذکراست که این سه تا کاربر در ساعتهای ناهماهنگ از هم از اینترنت استفاده میکنند.

باز هم درصورت امکان منتظر راهنمائی های شما عزیزان هستیم

باآرزوی ساعاتی خوش برای شما

امیر

amirnikfar
17th December 2013, 21:08
سلام.از اساتيد تقاضا دارم طريقه اتصال مودم رو به رسيوراي استار ايكس 99 بهم ياد بدن مودم من zyxel هست .چند ماهه درگيرم يوزر وپسورد رو به رسيور دادم .وقتي وصل ميكنم f1...777رو ميزنم بعد از چند لحظه هنگ ميكنه .لطفا راهنمايي كنيد.اگه از شرينك هوايي اي استار هم اطلاع دارين راهنمايي كنيد يك ماه شده مال من قطع شده ؟؟؟؟