PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل کامپیوتر تحت dos

kasra b61
1st April 2013, 21:35
دوستان کار من تنظیم موتور و برق خودرو هستش کامپیوتر هایی که ما باهاشون کار میکنیم ویندوز نداره وتحت داس کار میکنه..چون اگه ویندوز باشه کارنمیکنه..حالا مشکلی که داره وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم بعد از 30 ثانیه دیگه صفحه کلید کار نمیکنه..

خاموش کنم دوباره رو شن کنم دوباره همون طوری میشه...خطاهای روی صفحه کامپیوتر میاد به شرح زیر هستشAsus p 3v133 ACPI BIOS rEVISION 1002 bEta

Intel R Celeron tm 433 MHz processor

memori test:65536k ok

intialize pius BIOS and play Cards

pnp init copmelited

trend chip Away virus R O Guard

detection perimary master ....INNdisk Grop :EDC 2000 128 mb

primary slave :NONE

Secondari master :NONE

KEY Bourd error or no key bourd peresend

Cmos cheksum error _defoults loaded

Hardware monitor foand and error :enter power setup meno for deteils

press f1 to conection del to enter setup

دوستان شرمنده که زیاد شد ولی اگه نمیگفتم شاید نمیشد ....از کمکتون خیلی منون

Meisam-Alishahi
1st April 2013, 23:59
دوستان کار من تنظیم موتور و برق خودرو هستش کامپیوتر هایی که ما باهاشون کار میکنیم ویندوز نداره وتحت داس کار میکنه..چون اگه ویندوز باشه کارنمیکنه..حالا مشکلی که داره وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم بعد از 30 ثانیه دیگه صفحه کلید کار نمیکنه..

خاموش کنم دوباره رو شن کنم دوباره همون طوری میشه...خطاهای روی صفحه کامپیوتر میاد به شرح زیر هستشAsus p 3v133 ACPI BIOS rEVISION 1002 bEta

Intel R Celeron tm 433 MHz processor

memori test:65536k ok

intialize pius BIOS and play Cards

pnp init copmelited

trend chip Away virus R O Guard

detection perimary master ....INNdisk Grop :EDC 2000 128 mb

primary slave :NONE

Secondari master :NONE

KEY Bourd error or no key bourd peresend

Cmos cheksum error _defoults loaded

Hardware monitor foand and error :enter power setup meno for deteils

press f1 to conection del to enter setup

دوستان شرمنده که زیاد شد ولی اگه نمیگفتم شاید نمیشد ....از کمکتون خیلی منون

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز اگر تا قبل از 30 ثانيه كيبورد كار ميكنه و بعد از ديدن اين پيام آخر press f1 to conection del to enter setup كيبورد از كار ميفته سيستم هنگ كرده شما ابتدا پس از خاموش كردن سيستم كابل برق و ديتا هارد رو جدا كنيد و كامپيوتر را روشن كنيد ملاحظه نماييد آيا كيبورد كار ميكنه يا خير نتيجه را اعلام نماييد.

موفق باشيد

kasra b61
3rd April 2013, 14:51
با سلام کابل هارد را قطع کردیم و دوباره جا زدیم و فیوز جامپر خراب بود که مربوط به کیبورد بود عوض شد درست شد با تشکر از دوستان