PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشگری از اسم شغلی

tofighsob
3rd April 2013, 19:20
سلام
اساتید و دوستان گرامی برای پیشگیری از آسم شغلی نظر بدین و راهنمایی کنید و اگر دوستان عکس داشتن از میزکارشون که دود لحیم میکشه بذارن تا دوستان استفاده کن

بالای سرش از فن استفاده میکن تا دود لحیم بکش یا از موادی استفاده میکن یا قرصی و شربتی میخورن تا سینه اش تمیز بشه یا پیشگیره کن
تجربه ای دارن ممنون میشیم
مرسی

TuneUp_Vahab
3rd April 2013, 20:06
سلام
اساتید و دوستان گرامی برای پیشگیری از آسم شغلی نظر بدین و راهنمایی کنید و اگر دوستان عکس داشتن از میزکارشون که دود لحیم میکشه بذارن تا دوستان استفاده کن

بالای سرش از فن استفاده میکن تا دود لحیم بکش یا از موادی استفاده میکن یا قرصی و شربتی میخورن تا سینه اش تمیز بشه یا پیشگیره کن
تجربه ای دارن ممنون میشیم
مرسی

با سلام :

دوست عزيز ،‌ جهت اينكار ميتوانيد لوله pvc گرفته و يكسر آن تا بالاي سر روي ميز كار و سر ديگر را به بيرون هدايت كنيد و در يكطرف آن فن پاور قرار دهيد .

tofighsob
3rd April 2013, 20:47
یعنی استفاده از فن میگین شما چطوری استفاده میکنید میشه عکسی بذارید ممنونم میشم

یا استفاده از ماسک اگر ماسک مخصوص داره راهنمایی کنید

ASHKAN-NO
3rd April 2013, 20:52
درود
منظور دوستمان فکر کنم طراحی میز کار هست که اگه دوستان خواستند
از طرح ها استفاده کنند
فکر خوبی هست:smile:

TuneUp_Vahab
3rd April 2013, 22:04
یعنی استفاده از فن میگین شما چطوری استفاده میکنید میشه عکسی بذارید ممنونم میشم

یا استفاده از ماسک اگر ماسک مخصوص داره راهنمایی کنید

دوست عزیز ، شما لوله کشی میکنید و به انتها یا ابتدای لوله فن کوچک قرار میدهید .

M.Salehi
3rd April 2013, 23:01
با سلام
خدمت همکاران عزیز
بنده خودم از یک فن 220 ولت با سایز تقریبا 15*15 استفاده میکنم
نه نیازی به اداپتور داره و نه صدای زیادی تولید میکنه
مواقعی که با هیتر کار میکنم چند سانتی جلوتر از دستم قرار میدم و دود رو یکی دو متر جلوتر هدایت میکنه
فکر میکنم این ساده ترین روش باشه که حداقل دود روغن لحیم و هویه ومایه فلکس مستقیم وارد ریه نشه

موفق باشید

tofighsob
4th April 2013, 10:03
از همه اساتید ممنونم بخاطر راهنمایشون و اگر دوستان عکس از طرحها که درست کزدن دارن یا از وسایل استفاده میکن تا دود کمتر تو ریه هم بره بذارن یا راهنمایی کن

بازم مرسی

شهریار
4th April 2013, 10:07
با سلام
عکس هایی از نمای مغازه و میز کار
http://kiansat.kim/showthread.php?t=47775&langid=11
http://kiansat.kim/showthread.php?p=192527&langid=11