PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن شدن چراغ آمپر وstop

admo
17th April 2013, 12:37
با سلام خدمت دوستان
من پژو پارس دارم چندبن بار بدون اینکه ماشین خیلی گرم شده باشد چراغ آمپر وstop روشن وفن بدون توقف کار می کرد ،حتی با تعویض ترموستات حل نشد وآخرین بار ضمن تماس با امداد خودرو با راهنمائی آنها کابل منفی را جدا کردم وبعداز چند دقیقه وصل کردم وایراد رفع شد .لصفاً راهنمائی فرمائبد باتعویض کدام قطعه این ایراد کلاً رفع می شود .لازم به تذکر است این مشکل چندبن بار ابجاد شده وهربار حرارت ماشین وسطح مایع رادیاتور نرمال بوده است.
باتشکر

omeed_1355
17th April 2013, 13:51
با سلام خدمت دوستان
من پژو پارس دارم چندبن بار بدون اینکه ماشین خیلی گرم شده باشد چراغ آمپر وstop روشن وفن بدون توقف کار می کرد ،حتی با تعویض ترموستات حل نشد وآخرین بار ضمن تماس با امداد خودرو با راهنمائی آنها کابل منفی را جدا کردم وبعداز چند دقیقه وصل کردم وایراد رفع شد .لصفاً راهنمائی فرمائبد باتعویض کدام قطعه این ایراد کلاً رفع می شود .لازم به تذکر است این مشکل چندبن بار ابجاد شده وهربار حرارت ماشین وسطح مایع رادیاتور نرمال بوده است.
باتشکر

سلام
رله فن هارو از نظر سولفاتگی و سالم بودن چک کنید در ضمن فشنگی سبز رو تعویض کنید

tune.top
18th April 2013, 10:51
با سلام خدمت دوستان
باتشکر

مدل ماشین رو اعلام کنید

admo
18th April 2013, 13:16
مدل ماشین رو اعلام کنید
باسلام
پژوپارس وسال ساخت 1387 می باشد .
با تشکر از شما

admo
18th April 2013, 13:25
سلام
رله فن هارو از نظر سولفاتگی و سالم بودن چک کنید در ضمن فشنگی سبز رو تعویض کنید