PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرابی ای سی تغذیه دستگاه اچ پاویلیون جی 6

amir_sia
18th April 2013, 08:19
باسلام خدمت استاد جناب علیشاهی بنده یکدستگاه اچ پاویلیون جی 6 دارم که ای سی تغذیه بنام ماگزیم 17811G سوخته و هر چی گشتم پیدا نکردم ایا مشابه این ای سی هست؟ با تشکرر

Meisam-Alishahi
21st April 2013, 00:43
باسلام خدمت استاد جناب علیشاهی بنده یکدستگاه اچ پاویلیون جی 6 دارم که ای سی تغذیه بنام ماگزیم 17811G سوخته و هر چی گشتم پیدا نکردم ایا مشابه این ای سی هست؟ با تشکرر

هوالعليم

با سلام ، با اين شركت تماس بگير اين آي سي رو داره اگر موجود نداشت اعلام كن تا برات ارسال كنم.

تهران - شركت افق 88927653

موفق باشيد

amir_sia
23rd April 2013, 10:09
با سلام خدمت استاد ارجمندم اقای علیشاهی ..
.با تشکر از راهنمایی شما ..مهندس با شرکت فوق تماس گرفتم ولی متاسفانه ای سی فوق را موجود نداشتن{ماگزیم 17811 جی }...لطفا به بنده بگید مرحله فرستادن ای سی فوق را از طرف شما به چه صورت انجام یاید داد .. هزینه قطعه و پست به تهران .. به چه شماره حسابی واریز کنم .. ودرصورت امکان ایا میتونم بصورت حظوری از تهران بیام و مزاحم وقت جنابعالی بشوم ..و از نزدیک بشتر مزاحم وقت شرف بشم؟؟؟ با تشکر

Meisam-Alishahi
28th April 2013, 14:29
با سلام خدمت استاد ارجمندم اقای علیشاهی ..
.با تشکر از راهنمایی شما ..مهندس با شرکت فوق تماس گرفتم ولی متاسفانه ای سی فوق را موجود نداشتن{ماگزیم 17811 جی }...لطفا به بنده بگید مرحله فرستادن ای سی فوق را از طرف شما به چه صورت انجام یاید داد .. هزینه قطعه و پست به تهران .. به چه شماره حسابی واریز کنم .. ودرصورت امکان ایا میتونم بصورت حظوری از تهران بیام و مزاحم وقت جنابعالی بشوم ..و از نزدیک بشتر مزاحم وقت شرف بشم؟؟؟ با تشکر

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز جواب شما رو بصورت پيام خصوصي ارسال كردم.

موفق باشيد