PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن بودن چراغ های جلو سمند مولتی پلکس بعد از شستشو

aghil1
20th April 2013, 23:56
سلام سمند ای اف 7 دوستم بعد از شوستشوی موتور کلن قاطی کرد موتورش سه کار میکرد و چراغهای جلوش روشن مونده و بوق میزنه و برف پاکن امپراش هم فکر کنم قاطی کرده
کویل هاشو باز کردم یکیش پر گازوییل و اب بود که با تمیز کاری موتورش درست شد
فیش بوق هم کشیدم تا هواسم سر جاش باشه بست باطری رو باز کردم و دنبال ردی از گازوییل توی سوکتها و دسته سیم گشتم تو سوکتا هیچی نبود اما تو دسته سیمهای کامپیوتر اف ان دو تاش پر گازویل بود که اونیکه برمیگشت طرف کابین رو باز کردم که تمیز کنم که دیدم یه جفت سیم باریک که دور هم پیچیده بود یکیش با بدنه تماس داشته و ساییده شده بود و قطع بود منم با یه سیم خیلی کوتاه یه سانتی وصلش کردم وبستم منتها با باز کردن سوییچ باز هم همون اتفاقا افتاد ضمنن برنامه مولتی پلکس هم ندارم میخواستم از تجربههای دوستان استفاده کنم راستی اون دو تا سیم چیه؟

aghil1
30th April 2013, 23:36
دوستان خسته نباشید بعد از دو هفته راننده ماشین رو دیدم رفته بود یه تنظیم موتوری معروف و ماشین رو درست کرده بود یه روز ماشین رو پیش خودش نگه داشته بود و 200 هزار تومن هم هزینش شده بود بهش گفته بود که کامپیوتر زیر فرمون مشکل پیدا کرده واب توش رفته و دیگه چیزی بهش نگفته بود بنظر شما اون قطعه رو عوض کرده یا اینکه دانلود کرده و اینکه اون دو تا سیم که من وصل کردم هم اثری داشته ممنون میشم و منتظر پاسخهاتون هستم

حميد ذوالعلا
1st May 2013, 02:47
سلام
مشكا از ccn زير فرمان بوده.
به احتمال زياد ابخوردگي برد را تميز كرده و يه دانلود زده.

aghil1
1st May 2013, 21:05
سلام خسته نباشی حمید اقا
اون دو تا سیمی که دور هم پیچیده و تو پست اول بهش اشاره کردم دقیقن چیکار میکنن و اگه من وصلشون نمیکردم یعنی بدون وصل کردن اونا ماشین راه میافتاد ممنون

حميد ذوالعلا
1st May 2013, 23:17
سلام خسته نباشی حمید اقا
اون دو تا سیمی که دور هم پیچیده و تو پست اول بهش اشاره کردم دقیقن چیکار میکنن و اگه من وصلشون نمیکردم یعنی بدون وصل کردن اونا ماشین راه میافتاد ممنون
سلام
ان دو سيم مربوط به شبكه كن ميباشذ و بايد وصل باشد.