PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ارتباط با channel bank فـــــــــــــوری

IP9039
24th April 2013, 19:50
درود به همه ی دوستان

بنده با یک مشکل وخیم روبه رو شدم لطفاً راهنمایی کنید

من خارج از ایران زندگی میکنم و در یکی شرکت راه اندازی PSTN مشغول به کار هستم

ما در حال احداث و نصب تلفن های عمومی هستیم که چند روز پیش با یک مشکل برخوردیم که چند روز باعث قطع شدن ارتباط ما با یکی از مکان های مهم قطع شده است

ذستگاه channel bank مون دچار یک مشکل شده هست که دو چراق بر روی دستگاه وجود داره چراق ( سبز و نارنجی )که چراق های نارنجی مدادم روشن می شوند و خاموش میشوند تمام ارتباط هارو چک کردیم از جمله ارتباط با شهر مورد نظر از طریق فرکانس ، ارتباط با کوه و رفتن به آنجا و ارتباط از طریق کوه با مکان مورد نظر هیچ مشکی ندارد .........
حتی چانال بانک رو به مخابرات شهر آوردیم و او انجا تست کردیم هیچ مشکلی نداشتیم و دوباره چنل بانک رو به کوه بریدم و دوباره همان خاموش و روشن شدن مدام چراغ های نارنجی رو نشون میداد

بخاطر امنیتی بودن مکان نتونستم از دستگاه ها فیم و عکس بگیرم.. .لی نمونش همین ها هستش

multiplexer

68766
channel bank

68767

آیا اگر از مخابرات فرکانس مارو غیر فعال کنن باعث این مشکل میشه یا دلیل دیگه داره ..... چون تمام راه هارو چند روزه تست میکنم وامروز هم چند مهندس دیگر هم برای تست آخر بردیم همینو مگیفتن که مشکل باید ز قطع کردن فرکانس مورد نظر هست ...

منتظر راهنماییتون هستم

TuneUp_Vahab
24th April 2013, 20:35
با سلام :

دوست عزیز ، بنده تا به حال با این نوع دستگاه سر کار نداشتم ولی آنطور که از متن نوشته های شما برداشت نمودم یا مسافت زیاد و آنتن نمیده یا اینکه فرکانس مورد نظر را محدود کرده اند .

M.Salehi
24th April 2013, 20:43
با سلام
بنظر من پاسخ دقیق رو کسی میتونه بده که قبلا با این دستگاه مخابراتی کار کرده و از مکانیزم عملش سر دربیاره
بلاخره هر دستگاه الکترونیکی یه سری ایرادات و مشکلاتی داره که اگه با اون سرو کله نزنی نمیشه ازش سر در آورد
منتظر می مونیم تا انشالله پاسخ قاطعی داده بشه

موفق باشید

IP9039
25th April 2013, 01:59
با سلام :

دوست عزیز ، بنده تا به حال با این نوع دستگاه سر کار نداشتم ولی آنطور که از متن نوشته های شما برداشت نمودم یا مسافت زیاد و آنتن نمیده یا اینکه فرکانس مورد نظر را محدود کرده اند .

درود بر شما جناب گلستان.....

متاسفانه در این شهر حالت مافیای هستش

بله وقتی مهندسین خودشون هم اومدن و حرفهای مارو باور نمیکردن، چک کردن و دیدن حرف های ماست

پا به خطایی خودشون گذاشتن دقیقاً disable کردن فرکانس های ما بود در مسافت شهر مورد نظر به دکل بر روی کوه ولی حیف باز میگفتن مشکل از طرف ما نیست :mad:

متشکر از جواب شما :wink: