PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ریستارت c6-01 حین تماس

shanli
1st May 2013, 14:42
با سلام خدمت دوستان و اساتید.یک گوشی c6-01 برام اومده که گوشی بدون سیمکارت بالا میاد وقتی تماس اضطراری میگیرم ریستارت میشه. ولی وقتی سیمکارت روش میندازم گوشی موقعی که بالا میاد وقتی به سرچ شبکه میرسه ریستارت میشه.بنا به گفته مشتری داشته فیلم میدیده که بچه با لمسیش کار کرده وگوشی هنگ کرده بعد چند لحظه انتظار مجبور شده باتریو بیرون کشیده سپس روشن کرده این مشکل پیش اومده.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.ضمنا دو سه بار فلش زدیم.

shervin114
1st May 2013, 16:28
با سلام خدمت دوستان و اساتید.یک گوشی c6-01 برام اومده که گوشی بدون سیمکارت بالا میاد وقتی تماس اضطراری میگیرم ریستارت میشه. ولی وقتی سیمکارت روش میندازم گوشی موقعی که بالا میاد وقتی به سرچ شبکه میرسه ریستارت میشه.بنا به گفته مشتری داشته فیلم میدیده که بچه با لمسیش کار کرده وگوشی هنگ کرده بعد چند لحظه انتظار مجبور شده باتریو بیرون کشیده سپس روشن کرده این مشکل پیش اومده.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.ضمنا دو سه بار فلش زدیم.

در مرحله اول سوکت آنتن
مرحله بعدی سویچ آنتن و چیپ تقویت آنتن ( مرحله آخر ) را چک کنید .

shanli
1st May 2013, 21:55
دوست من سلام.ممنونم که به سوالم جواب دادی.توصیه شما انجام شد حتی pf رو ریبال کردم نتیجه حاصل نشد.بازم دوستان نظری دارید دریغ نفرمایید.

HrM.MOB!LE
8th May 2013, 00:37
باسلام دوست من این مشکل به احتمال 99 درصدنرم افزاری هست به چه روش وباکسی فلش کردید؟ با mx box و usb تست کنید باسپاس

mm-pars
12th May 2013, 00:17
سلام
کاش قبل از ریبال با یه باتری دیگه امتحان میکردی اگه نشد مسیر bsi روی برد رو چک کنید
البته من موردی داشتم که با تعویض تاچ این مورد بر طرف شده نوکیا c6 -00 بدون تاچ یه تست بزن
موفق باشی