PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مودم usb چه کارایی هایی دارد؟

ahmad5193
2nd May 2013, 18:43
با سلام میخواستم بدونم این مودمهای usb که روی ریسیورهای starsat full hd هست فقط برای برقراری اینترنت وای فای به ریسیور استفاده میشه یا کارایی دیگه ای هم داره مثلا" من که اینترنتم وای فای نیست دیگه نمیتونم از طریق وای فای به ریسیور وصل بشم؟مثلا" یکی از این یو اس بی ها رو به کامپوتر وصل کنم و یکی دیگه رو به ریسیور وصل کنم بازم نمیشه چون من 2تا از این مودمهای یو اس بی وای فای دارم میخواستم ببینم این یو اس بی ها فقط قابلیت دریافت امواج وای فای رو داره یا قابلیت فرستادن امواج وای فای رو هم داره به وسیله نرم افزار و یا هر چیز دیگه ایی؟ممنون میشم راهنمایم کنید با تشکر فراوان.

hanri2
18th May 2013, 03:34
دوست عزیز این یو اس بی فقط جهت کانکت شدن وای فای هستش شما میتونی از طریق بعضی نرم افزارها که داخل کامپیوترتون نصب میکنید با دستگاهایه دیگه شر بشید.. من اطلاعات زیادی در این مورد ندارم ولی میدونم میشه از طریق اینترنت کامپیوتر با اینترنت وای فای شر شد.. شما دنباله نرم افزار داخل گوگل بگیردید من این نرم افزار رو داشتم ولی الان تو خاطرم نیست اسمش چی بود... موفق باشد:cool:

ahmad5193
27th May 2013, 02:00
ممنون از راهنمایتون فقط اگر اسم نرم افزارشم اگه تونستین و پیدا کردین ممنون میشم برام بنویسین یا خوده نرم افزارشو برام بزارید تا دانلودش کنم چون من هر چی گشتم تو گوگل چیزی پیدا نکردم با تشکر.