PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آدابتور برق پروگرامر سوپر پرو 580u

اصغر ب
4th May 2013, 22:35
باسلام از دوستانی که بااین پروگرام کار میکنند مشخصات کامل آدابتور برق ورودی این دستگاه را به من معرفی کنند ممنون ومتشکرم

اصغر ب
5th May 2013, 23:59
باسلام خدمت دوستان یعنی در این سایت کسی با چنین پردگرامری کار نمی کند که مشکل من حل شود من یک دستگاه از این پروگرام را تقریبا یکسال پیش بدستم رسید ولی آدابتور دستگاه را کم کردم و بخاطر حساس بودن دستگاه می خواهم از نظر آمپر و ولتاژ فابریک خودش باشد

اصغر ب
6th May 2013, 10:55
باسلام خدمت دوستان من آموزش تعمیرات ecu راگذراندم ولی اطلاعات چندانی درباره پروگرامرها ندارم یک پروگرام یکی از دوستان به من داده ومن می خواهم با آن کارم راکم کم وبا تمرین شروع کنم پروگرام را نصب کردم 2عدد آدابتور 44و 8 پایه و8عدد آییسی فلش وایپرام خریدم که خودم برنامه ریزی و پاکش کنم ولی هر چقدر تلاش کردم نتدانستم هم آیسی 44پایه و8پایه رابه دستگاه بشناسانم همش ارور پایه آیسی می دهد پایه شماره 1 آیسی چک شد درست قرار گرفتن روی آدابتور چک شد نصب برنامه چک شد دیگر چیزی ده ذهنم نمیرسد وفقط یک نکته راباید خدمت دوستان عرض کنم روی آدابتور 44پا یه قید شده TNM44پایه که خودم حدس می زنم که این نوع آدابتور به دستگاه من سوپر پرو 580U جواب نمی دهد از کارشناسان محترم تقاضای کمک دارم ممنون متشکرم

parviz407
7th May 2013, 10:18
سلام:دارای خروجیDC12v 2.0A

تهران نوین تک
12th June 2013, 19:24
سلام:دارای خروجیDC12v 2.0A

دقیقا درسته ولی باید دقت کنید آدابتور های موجود در بازار قطب مثبت وسط و قطب منفی کناره فیش هستش در آدابتور سوپر پرو درست بر عکسه یعنی قطب منفی وسط و قطب مثبت دور فیش است

rolet
12th June 2013, 21:11
سلام. اینهم عکس آداپتور 580u