PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب صندوق پران

h413
6th May 2013, 01:59
با سلام
من سیم صندوق پران دزدگیر را جایگزین کلید فشاری زیر فرمان که برای باز کردن صندوق بود کردم که با نگه داشتن 3ثانیه کلید باز ریموت هم دزدگیر عمل میکند وهم صندوق باز میشود حالا سئوال:
1.گاهی بانگه داشتن 3ثانیه کلید باز ریموت دزدگیر عمل میکند ولی صندوق باز نمیشود علت چیست؟
2.اگر کلید فشاری قبلی را هم وصل کنم تا از هردو استفاده کنم آیا به دزدگیر یا پمپ آسیبی میرسد؟
از راهنمایتان ممنون

IRANIA
6th May 2013, 08:06
با سلام
من سیم صندوق پران دزدگیر را جایگزین کلید فشاری زیر فرمان که برای باز کردن صندوق بود کردم که با نگه داشتن 3ثانیه کلید باز ریموت هم دزدگیر عمل میکند وهم صندوق باز میشود حالا سئوال:
1.گاهی بانگه داشتن 3ثانیه کلید باز ریموت دزدگیر عمل میکند ولی صندوق باز نمیشود علت چیست؟
2.اگر کلید فشاری قبلی را هم وصل کنم تا از هردو استفاده کنم آیا به دزدگیر یا پمپ آسیبی میرسد؟
از راهنمایتان ممنون

سلام
مدل ماشین را بفرمایید؟
شما برای نصب صندوق پران باید سیم صندوق پران دزدگیر را به سیم خروجی صندوق پران یونیت وصل کنید

m.aminifar
6th May 2013, 10:25
با سلام
از راهنمایتان ممنون

سلام:اسیبی به هیچ کدام از قطعات نمیرسه در مورد کار با صندوق پران هم فکر می کنم دزدگیر باید فعال باشد تا بتونین از صندوق پران استفاده کنید

h413
6th May 2013, 13:38
با سلام
از هردو شمادوستان که پاسخ دادید ممنونم تنها مشکلی که وجود دارد اینست که گاهی اوقات در صندوق با ریموت باز نمیشود .

IRANIA
6th May 2013, 14:18
با سلام
از هردو شمادوستان که پاسخ دادید ممنونم تنها مشکلی که وجود دارد اینست که گاهی اوقات در صندوق با ریموت باز نمیشود .

باطری ریموت را چک کنید ضعیف نشده باشد
اگر دزدگیر شما ریموت دیگری دارد تست کنید

m.aminifar
6th May 2013, 17:03
با سلام

سلام:خدمتتون عرض کردم شما دزدگیر با دکمه بسته فعال کنید بعد از 1 دقیقه دکمه باز و یا دکمه صندق پران ریموت کنترل فشرده نگهدارین تا در صندوق باز شود