PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاهش شدید سرعت اینترنت و بسته شدن ***

دوریسان
6th May 2013, 09:28
دوستان از دیروز صبح تا حالا سرعت نتم بشدت کند شده وقتی از وی پ ان استفاده میکنم فقط چند دقیقه جواب میده بعدش دیس کانکت میشه.لطفا بگین که برای شما هم اینطوریه یا شاید مشکل سیستم من باشه.ممنون

reza.g1366
6th May 2013, 10:21
من هم از س_ا_ک_س استفاده می کنم.همین طوریه.سرعت رو خیلی آوردند پایین.دیگه به انتخابات پرشور مردمی نزدیک می شویم.

M.Salehi
6th May 2013, 11:40
سلام
دوستان عزیز این ها همه شایعه هست
ما همگی از این وضع اوضاع زیاد دیدیم (قطع کابل تنگه هرمز ...تحریم مخابراتی .. اختلال در شبکه......)
بدون شک این مشکل هم برطرف خواهد شد
مسئله اینترنت ملی هم بحث جدایی هست فکر نمیکنم ربطی به این مشکل داشته باشه

موفق باشید

KIAN FAR
6th May 2013, 12:04
در برخی از شهرها مشکل رفع شده انشالله برای همه درست میشه/.

Darkness
6th May 2013, 12:48
این سری مشکل ها حداقل تا یه ماه دیگه هم شاید بیشتر هستش

ASHKAN-NO
6th May 2013, 16:04
درود
اینترنت من هم از دیروز خیلی افت سرعت داشته
ولی فعلا بد نیست :wink:

khouf
29th May 2013, 22:20
شما برید رو تنظیمات مودمتون مقدار mtu رو بذارید رو 1420 بعد دیگه dc نمیشید من این کار رو کردم دیگه قطع نمیشم برا هکم نت م.ا.ه.و.ا.ر.ه هم درسته دیگه dc نمیشید

iran2010
29th May 2013, 22:41
شما برید رو تنظیمات مودمتون مقدار mtu رو بذارید رو 1420 بعد دیگه dc نمیشید من این کار رو کردم دیگه قطع نمیشم برا هکم نت م.ا.ه.و.ا.ر.ه هم درسته دیگه dc نمیشید

عزیز این mtu کجای مودم است؟ مودم من tp- link است

TuneUp_Vahab
29th May 2013, 22:47
در قسمت ستینگ میباشد . از طریق مرورگر در نوار آدرس ، آدرس قید شده در پشت دستگاه را وارد و تنظیمات را انجام دهید .